Theta Healing ® DZIECI TĘCZY

Organizatorzy:
Tomasz Bartke tel. 883 777 980
e-mail: [email protected]

Separator
OPIS KURSU

Rozpoczęcie kursu: Niedziela 13.00 – 19.00

Pozostałe dni: 10.00 – 16.30

W czasie ostatnich lat przychodzą na świat Dzieci Tęczy; obdarzone intuicją, znajomością poprzednich wcieleń, a przede wszystkim pamięcią pochodzącą z Ducha, który w nas zamieszkuje. Ludzkość od tysięcy lat czekała na te niezwykłe istoty, które posiadają wiedzę Duchowa, i to nie ukrytą w zakamarkach nieświadomości, ale w pełni uświadomioną. Mogą z nie czerpać bez ograniczeń. Mali przybysze z piątego planu zjawili się wśród nas, aby pomóc mniej zaawansowanym duszom w rozwoju ich potencjału. Marianna Bartke, Mistrzyni Theta Healing od kilku lat prowadzi kursy Dzieci Tęczy, przeznaczone dla tych niezwykłych dzieci i ich rodziców. Podczas tych spotkań dorośli dowiadują się jak mogą wspierać pociechy, tak bardzo zaawansowane w rozwoju duchowym.
Po trudach kursów Anatomii Intuicyjnej, Relacji ze Światem czy 10 dniowym Kursie Choroby i Zaburzenia dla Marianny Bartke nadchodzi czas niezwykłych przeżyć. Kurs Dzieci Tęczy, ostatni z serii wakacyjnych seminariów jest jak tort, przekładany bezwarunkową miłością ozdobiony radosnymi uśmiechami. Linie sił pola morfogenetycznego przyciągają na te warsztaty rodziny z kraju i z zagranicy, ostatnio w zajęciach uczestniczyły osoby z Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Miał też miejsce zabawny epizod: sześciolatek ubrany w garniturek i krawat czekał na swoją ukochaną. Chłopiec rozpoznał w jednej z pań swoją bratnią duszę z poprzedniego wcielenia.
– To nie jest aż tak zaskakujące – mówi z uśmiechem Marianna. -Teraz coraz więcej osób przypomina sobie minione żywoty. Ciekawsze jest to, ze w obecności Dzieci Tęczy zdarzają się natychmiastowe uzdrowienia. I tak np. jeden ze schorowanych seniorów pozbył się dolegliwości, a co ważniejsze poprawa stanu zdrowia okazała się trwała. Te niezwykłe młode istoty sprawiają, że trudne problemy rozwiązują się same, manifestuje się obfitość i inne upragnione dobra. W obecności Dzieci Tęczy odkrywamy naszą prawdziwą, duchowa naturę. Ich miłość i radość przemieniają otaczający je świat. Podnoszą na wyższy poziom wibracje rzeczywistości.
Na kursie wraz z niezwykłymi dziećmi uczymy się tego, jak interpretować zachowania innych osób. Rozwijamy umiejętności swojej duszy. Uczymy się uzdrawiania z różnych poziomów, komunikowania się ze światem roślin, nawiązywania więzi z minerałami i skałami.
Nie należy mylić Dzieci Tęczy z Dziećmi Indygo czy Kryształowymi. Dzieci Indygo zaczęły się rodzić pod koniec lat czterdziestych. Ich zadaniem było wprowadzenie świata w nową erę. Jednak tamto pokolenie było podatne na wpływ negatywnych energii. Wiele Dzieci Indygo zostało rodzicami Dzieci Tęczy. Jednak nierzadko rodzice nie rozumieją swoich tęczowych pociech i nie potrafią ich wspierać.
Na kursie rodziny, obdarzone tęczowym potomstwem integrują się. Dorośli uczą się telepatii, wyczuwania duchów przodków, prowadzenia rozmów z aniołami. Dzieci Tęczy, które posiadają świadomość swojego pochodzenia, ławo i w sposób naturalny zwracają się do Stwórcy Wszystkiego co Jest. Nie muszą się tego uczyć. Osoby dorosłe od młodych dowiadują się, jak ważne jest być obserwatorem, mogą poznać niewidzialnego przewodnika, z którym rozmawia ich pociecha. W trakcie zajęć Dzieci Indygo przemieniają się w Dzieci Tęczy.
Tak jak na innych seminariach uczymy się uruchamiania pamięci komórkowej, pracy z przekonaniami.
Marianna Bartke jest bardzo wdzięczna Viannie Stibal twórczyni Theta Healing za to, że opracowała program kursu, który pozwala zarówno Dzieciom Tęczy jak i ich rodzicom rozwinąć ich potencjał duchowy. Akceptacja, harmonijne więzi i wzajemne wspieranie się w rodzinach, obdarzonych tymi niezwykłymi dziećmi ma ogromne znacznie dla przyszłości ludzkości.
Marianna Bartke zaprasza na Kurs Dzieci Tęczy w Beskidy, do miejscowości Jeleśna koło Żywca.
 
 
Autorstwa M.Rojek
Separator
WYMAGANIA DO UCZESTNICTWA W KURSIE

Aby uczestniczyć w kursie Theta Healing® Dzieci Tęczy nie ma jakichkolwiek wymagań – osoby które ukończyły kurs Theta Healing® stopnia Zaawansowanego otrzymują jednakże zniżkę.

Separator
INWESTYCJA W SIEBIE

Inwestycja w siebie w ramach kursu wynosi 1700 zł.

Inwestycja dla rodzin kilku osobowych dobierana jest z uwzględnieniem ilości uczestników oraz wieku dzieci czy młodych dorosłych.

Inwestycja w siebie dla osób które ukończyły kurs Theta Healing® stopnia Zaawansowanego wynosi 1250 zł.
Cena dla osób powtarzających wynosi 50% po okazaniu certyfikatu.

Dane do przelewu:
Imię i Nazwisko: Marianna Bartke
Firma przedsiębiorcy MARIANNA BARTKE THETA HEALING COMPANY
Adres: al. Niepodległości 76/78 lok. 40, 02-626 Warszawa

nr konta: 05 1030 0019 0109 8530 0039 5114 (CitiBank)
W tytule koniecznie prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika + TH DZIECI TĘCZY Jeleśnia

SWIFT: CITIPLPX Bank Handlowy w Warszawie SA, z siedzibą w Warszawie.

Zakwaterowanie nie jest wliczone w cenę kursu.

Separator
FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zgłoszenie na kurs Theta Healing® Kop Głębiej

  • WAŻNE!
    W przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o przekazanie nam takowej informacji poprzez komentarz czy też drogą e-mailową ([email protected]) lub telefonicznie pod numerem 883 777 980, przed wpłatą lub w momencie przesyłania płatności.

Separator
ADRES KURSU

Dom wypoczynkowy Maria:
ul. Plebańska 15
34-340 Jeleśnia
Kontakt odnośnie zakwaterowania: Lucyna Gawlas
[email protected]
+48 600 693 200

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie oraz miejsce kursu: (cena kursu nie zawiera zakwaterowania!)

Dom wczasowy Maria

Dostępne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych jak i dwu oraz trzyosobowych.
W zależności od wybranego pokoju oraz ilości osób przy rezerwacji, cena wynosi od 80 do 95 zł.

(Na życzenie dostępne również menu wegetariańskie.)

Rezerwacja:
tel. 600 693 200

Pensjonat - Tara (oddalony od Domu wczasowego Maria o 1,2km)
UL.Jana Kazimierza 224
tel. 33-863-60-66
tel. 607-289-660

Pozytywne doładowania na facebook’u!

This message is only visible to admins.

Problem displaying Facebook posts.
Click to show error

Error: Error validating access token: The session has been invalidated because the user changed their password or Facebook has changed the session for security reasons.
Type: OAuthException
Subcode: 460

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w kursach lub sesjach.