OPIS KURSU

Rozpoczęcie kursu: Niedziela 13.00 – 19.00

Pozostałe dni: 10.00 – 16.30

W czasie ostatnich lat przychodzą na świat Dzieci Tęczy; obdarzone intuicją, znajomością poprzednich wcieleń, a przede wszystkim pamięcią pochodzącą z Ducha, który w nas zamieszkuje. Ludzkość od tysięcy lat czekała na te niezwykłe istoty, które posiadają wiedzę Duchowa, i to nie ukrytą w zakamarkach nieświadomości, ale w pełni uświadomioną. Mogą z nie czerpać bez ograniczeń. Mali przybysze z piątego planu zjawili się wśród nas, aby pomóc mniej zaawansowanym duszom w rozwoju ich potencjału. Marianna Bartke, Mistrzyni Theta Healing od kilku lat prowadzi kursy Dzieci Tęczy, przeznaczone dla tych niezwykłych dzieci i ich rodziców. Podczas tych spotkań dorośli dowiadują się jak mogą wspierać pociechy, tak bardzo zaawansowane w rozwoju duchowym.
Po trudach kursów Anatomii Intuicyjnej, Relacji ze Światem czy 10 dniowym Kursie Choroby i Zaburzenia dla Marianny Bartke nadchodzi czas niezwykłych przeżyć. Kurs Dzieci Tęczy, ostatni z serii wakacyjnych seminariów jest jak tort, przekładany bezwarunkową miłością ozdobiony radosnymi uśmiechami. Linie sił pola morfogenetycznego przyciągają na te warsztaty rodziny z kraju i z zagranicy, ostatnio w zajęciach uczestniczyły osoby z Wielkiej Brytanii i Irlandii.
Miał też miejsce zabawny epizod: sześciolatek ubrany w garniturek i krawat czekał na swoją ukochaną. Chłopiec rozpoznał w jednej z pań swoją bratnią duszę z poprzedniego wcielenia.
– To nie jest aż tak zaskakujące – mówi z uśmiechem Marianna. -Teraz coraz więcej osób przypomina sobie minione żywoty. Ciekawsze jest to, ze w obecności Dzieci Tęczy zdarzają się natychmiastowe uzdrowienia. I tak np. jeden ze schorowanych seniorów pozbył się dolegliwości, a co ważniejsze poprawa stanu zdrowia okazała się trwała. Te niezwykłe młode istoty sprawiają, że trudne problemy rozwiązują się same, manifestuje się obfitość i inne upragnione dobra. W obecności Dzieci Tęczy odkrywamy naszą prawdziwą, duchowa naturę. Ich miłość i radość przemieniają otaczający je świat. Podnoszą na wyższy poziom wibracje rzeczywistości.
Na kursie wraz z niezwykłymi dziećmi uczymy się tego, jak interpretować zachowania innych osób. Rozwijamy umiejętności swojej duszy. Uczymy się uzdrawiania z różnych poziomów, komunikowania się ze światem roślin, nawiązywania więzi z minerałami i skałami.
Nie należy mylić Dzieci Tęczy z Dziećmi Indygo czy Kryształowymi. Dzieci Indygo zaczęły się rodzić pod koniec lat czterdziestych. Ich zadaniem było wprowadzenie świata w nową erę. Jednak tamto pokolenie było podatne na wpływ negatywnych energii. Wiele Dzieci Indygo zostało rodzicami Dzieci Tęczy. Jednak nierzadko rodzice nie rozumieją swoich tęczowych pociech i nie potrafią ich wspierać.
Na kursie rodziny, obdarzone tęczowym potomstwem integrują się. Dorośli uczą się telepatii, wyczuwania duchów przodków, prowadzenia rozmów z aniołami. Dzieci Tęczy, które posiadają świadomość swojego pochodzenia, ławo i w sposób naturalny zwracają się do Stwórcy Wszystkiego co Jest. Nie muszą się tego uczyć. Osoby dorosłe od młodych dowiadują się, jak ważne jest być obserwatorem, mogą poznać niewidzialnego przewodnika, z którym rozmawia ich pociecha. W trakcie zajęć Dzieci Indygo przemieniają się w Dzieci Tęczy.
Tak jak na innych seminariach uczymy się uruchamiania pamięci komórkowej, pracy z przekonaniami.
Marianna Bartke jest bardzo wdzięczna Viannie Stibal twórczyni Theta Healing za to, że opracowała program kursu, który pozwala zarówno Dzieciom Tęczy jak i ich rodzicom rozwinąć ich potencjał duchowy. Akceptacja, harmonijne więzi i wzajemne wspieranie się w rodzinach, obdarzonych tymi niezwykłymi dziećmi ma ogromne znacznie dla przyszłości ludzkości.
Marianna Bartke zaprasza na Kurs Dzieci Tęczy w Beskidy, do miejscowości Jeleśna koło Żywca.
 
 
Autorstwa M.Rojek

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w kursach lub sesjach.