Theta Healing jak przyciągnąć bratnią duszę - Wrocław

Organizator:
Tomasz Bartke tel. 883 777 980
e-mail: [email protected]

Separator
O KURSIE

Każdy kto poszukuje miłości jest zaślepiony chęcią odnalezienia swej bratniej duszy, czy też idea, że gdzieś jest osoba kto pokocha ich takimi jakimi są. Ta wyjątkowa osoba z którą spędzi się resztę życia i będzie częścią ich najgłębszych pragnień, snów i celów. Ktoś kto w najczarniejszej godzinie nadal będzie przy nich z miłością, zrozumieniem i współczuciem!

Po pierwsze oraz najważniejsze, kurs Szczęśliwe Związki oraz Bratnie Dusze odkryje i odda ci zaufanie oraz pragnienie by mieć zdrowe poczucie własnej wartości. Cecha ta przyciąga kompatybilne osoby, we wszystkich dziedzinach życia, które mają te same wartości i zalety co Ty! Zanim się obejrzysz, twoja bratnia dusza odnajdzie ciebie, bez potrzeby szukania jej! Tak potężna może być ta technika, pracujesz nad poczuciem własnej wartości i manifestujesz swe pragnienia, następnie zobacz jak wszechświat zajmuje się resztą przed twymi oczami.

Seminarium te koncentruje się na odnalezieniu wewnętrznego spokoju i szczęścia wraz z jednoczesnym zrozumieniem czego poszukujesz u bratniej duszy.

Wszyscy myślimy, że wiemy co nas uszczęśliwia lecz bez uczucia komfortu we własnym ciele czy też braku prawdziwej miłości dla nas samych nie odnajdziemy tego czego naprawdę poszukujemy ani nie wypełnimy pustki samotności czy braku miłości w naszym życiu. Gdy jesteśmy szczęśliwi i zdrowi przyciągniemy tę samą energię do nas a wówczas odnajdziemy bratnią duszę i niebiańskie połączenie z tym, czego wszyscy poszukujemy.

Pamiętaj, miłość jest wszędzie, lecz gdy nie jesteśmy na nią otwarci czy też świadomi, może bardzo łatwo nas ominąć!

GODZINY KURSU

Theta Healing – jak przyciągnąć Bratnią Duszę jest dwudniowym kursem odbywającym się w następujących dniach i godzinach:

Poniedziałek: 10.00 – 18.00
Wtorek: 09.00 – 17.00

Separator
WYMAGANIA DO UCZESTNICTWA W KURSIE

By przystąpić do kursu Theta Healing® Jak Przyciągnąć Bratnia Duszę, wymagane jest ukończenie kursów Theta Healing® stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej.

Separator
FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zgłoszenie na kurs Theta Healing® Jak przyciągnąć bratnią duszę

  • WAŻNE!
    W przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o przekazanie nam takowej informacji poprzez komentarz czy też drogą e-mailową ([email protected]) lub telefonicznie pod numerem 883 777 980, przed wpłatą lub w momencie przesyłania płatności.

Separator
INWESTYCJA W SIEBIE ORAZ PROMOCJE

Inwestycja w siebie za kurs – 710 zł (w tym: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, słodki poczęstunek).

Dostępne są 10% zniżki dla:
● studentów,
● emerytów,
● rencistów,
● przedpłaty całości w na dwa tygodnie przed kursem.

Wówczas jest to inwestycja w wysokości 630 zł.

Dostępny jest również 15% rabat dla osób które przybywają na kurs w obrębie jednej rodziny.
Jest to wówczas inwestycja w kwocie 600 zł.

Separator

Opłaty można dokonać za pomocą przelewu lub bezpośrednio przy odbiorze materiałów, pierwszego dnia kursu.

WAŻNE!
W przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o przekazanie nam takowej informacji poprzez e-mail ([email protected]) lub telefonicznie pod numerem 883 777 980, przed wpłatą lub w momencie przesyłania płatności.
Od 01.01.2020 po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury.


Dane do przelewu:
Nazwa: MARIANNA BARTKE THETA HEALING COMPANY
Adres: ul. Nowoberestecka 20 lok. 1, 02-204 Warszawa
nr konta: 05 1030 0019 0109 8530 0039 5114
W tytule koniecznie prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika + TH Bratnie Dusze + data szkolenia

Bank Handlowy w Warszawie SA, z siedzibą w Warszawie.
Kod SWIFT: CITIPLPX

Separator

Inwestycja w siebie dla osób powtarzających wynosi 350 , po okazaniu certyfikatu – ilość miejsc dla osób powtarzających na każdym kursie jest ograniczona – prosimy o uprzedni kontakt wraz z rezerwacją miejsca.

Więcej informacji o zniżkach, promocjach i byciu asystentem tutaj.