Theta Healing ® RELACJE ZE ŚWIATEM w Warszawie

Organizatorzy:
Tomasz Bartke tel. 883 777 980
e-mail: [email protected]

Separator
WYMAGANIA DO UCZESTNICTWA W KURSIE

By przystąpić do kursu Theta Healing® Światowe Relacje – wymagane jest ukończenie szkoleń stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz szkolenia Theta Healing® Kop Głębiej!

Separator
OPIS KURSU - RELACJE ZE ŚWIATEM
Rozpoczęcie kursu:
Środa (pierwszy dzień): 13.00 – 19.00
Pozostałe dni: 10.00 – 16.30
 

Dlaczego warto?

Na kursie „Światowe Relacje” będziemy odkrywać różne systemy przekonań, które dominują w danej rasie, religii czy kulturze, które noszą się w naszym energetycznym polu morfogenetycznym DNA. Dużą uwagę poświęcimy również na oczyszczenie uprzedzeń, które są osądem opartym na płci, rasie, kolorze skóry, narodowości, czy jakichkolwiek innych cech. Czy jesteś uprzedzony do sprytnych i mądrych ludzi? Czy nienawidzisz bogatych? Czy chowasz urazę do pięknych ludzi? Czy nienawidzisz otyłych?

Będziemy sprawdzać swoje linie genetyczne i ślady DNA. Na podstawie specjalnych testów i sprawdzianów będziemy odkrywać, które kraje są dla nas najlepsze w tym życiu do przebywania. Sprawdzimy swoje programy odnośnie orientacji seksualnych, instytucji, m.in. do Urzędu Skarbowego, jak również jakie mamy przekonania do osób uzależnionych, ludzi chorych, do kast i klas społecznych.

Większość z nas nie ma pojęcia jaki rodzaj identyfikacji rasowej niesiemy wewnątrz naszego DNA albo jaki rodzaj ukrytych odczuć czy emocji tam są zapisane. Domieszki w DNA wskazują przybliżone procenty 4 grup identyfikacji rasowej: europejskiej, afrykańskiej, azjatyckiej i rdzennych amerykanów.
Możesz odkryć, że pewne procenty tych domieszek są zainstalowane w Twoim kodzie genetycznym i że dla każdej osoby są one radykalnie różne, nawet w przypadku członków rodziny. To, że Twoja matka i ojciec mają określony procent DNA związanego z rasą, to niekoniecznie wskazuje na procent jaki Ty otrzymasz. Aby zostać całkowicie uzdrowionym trzeba zwrócić uwagę, że każda rasa, kultura, religia, pochodzenie etniczne czy klasa społeczna ma swoje specyficzne przekonania. Na kursie będziemy uczyć się tworzenia pokoju bez wewnętrznych rozterek czy uprzedzeń. Na podstawie testu złożonego z kilkunastu sprawdzających programów będziemy odkrywać jakie kraje czy miejsca w poszczególnych krajach byłyby dla nas najlepsze, w jakim czasie naszego życia, z kolei jakich krajów unikać. Ze względu na możliwość pracy chociażby w Unii Europejskiej dobrze jest wiedzieć i rozpoznawać jakie programy z przeszłości mogłyby nam zaszkodzić w karierze zawodowej i życiowej.

W przypadku Polaków z dziada pradziada mieliśmy genetycznie z matki na córkę i z ojca na syna przekazywane urazy do Rosjan i Niemców. Vianna zauważyła, że ta esencja nienawiści może być na poziomie energetycznym genów jakkolwiek przeważnie jest utrzymywana na poziomie duszy. Uwolnienie nienawiści do innej osoby czy religii ma natychmiastowy wpływ na ciało fizyczne i kreuje pozytywną energię. Vianna wierzy, ze nienawiść jest jedną z przeważających przyczyn chorób. Dlatego jest ważne dotrzeć do nienawiści na wszystkich poziomach bytu, ale również na poziomie przeszłości poprzednich wcieleń. Będziesz zdziwiony jak wiele ludzi nienawidzisz a nawet nie miałeś o tym pojęcia.

Kurs Światowe Relacje zawiera:

– odkrywanie i uwalnianie negatywnych programów dotyczących rasy, kultur, religii, narodowości, języków, krajów,

– odkrywanie i uwalnianie negatywnych programów dotyczących stylów życia, orientacji seksualnej, czy nawet instytucji

– odkrywanie dominującej pamięci poprzednich wcieleń w naszym DNA,

– na podstawie specjalnych testów i sprawdzianów odkrywanie, które kraje są dla nas najlepsze w tym życiu do przebywania,

– odkrywanie do jakiej grupy ze względu na identyfikację rasową należysz: europejskiej, afrykańskiej, azjatyckiej i rdzennych amerykanów oraz co się z tym wiąże,

–  odkrywanie jakie kraje czy miejsca w poszczególnych krajach byłyby dla nas najlepsze, w jakim czasie naszego życia oraz jakich krajów unikać,

– rozpoznawanie jakie programy z przeszłości mogłyby nam zaszkodzić w karierze zawodowej i życiowej,

– dotarcie do programów nienawiści, uprzedzeń, uraz nie tylko na wszystkich poziomach bytu, ale również na poziomie przeszłości poprzednich wcieleń,

– jeśli urodziłeś się w danej religii a nie chcesz jej praktykować, dzięki pracy którą wykonasz na kursie “Światowe Relacje” będziesz mieć okazję trwale oczyścić się z   poczucia winy w tej kwestii.

Separator
INWESTYCJA W SIEBIE ORAZ PROMOCJE

Zniżki, promocje, stypendia. (naciśnij tutaj)

Inwestycja w siebie za kurs – 1700zł ( w tym: materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, słodki poczęstunek )
Cena dla osób powtarzających wynosi 50% po okazaniu certyfikatu.

Dane do przelewu:
Imię i Nazwisko: Marianna Bartke
Firma przedsiębiorcy MARIANNA BARTKE THETA HEALING COMPANY
Adres: al. Niepodległości 76/78 lok. 40, 02-626 Warszawa

nr konta: 05 1030 0019 0109 8530 0039 5114 (CitiBank)
W tytule koniecznie prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika + TH Relacje ze Światem + miasto kursu.

SWIFT: CITIPLPX Bank Handlowy w Warszawie SA, z siedzibą w Warszawie.

Zakwaterowanie nie jest wliczone w cenę kursu.

Separator
FORMULARZ REJESTRACYJNY

Separator
ADRES KURSU

Dom wypoczynkowy Maria:
ul. Plebańska 15
34-340 Jeleśnia
Kontakt odnośnie zakwaterowania: Lucyna Gawlas
[email protected]
+48 600 693 200

ZAKWATEROWANIE

Zakwaterowanie oraz miejsce kursu: (cena kursu nie zawiera zakwaterowania!)

Dom wczasowy Maria

Dostępne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych jak i dwu oraz trzyosobowych. W zależności od wybranego pokoju oraz ilości osób przy rezerwacji, cena wynosi od 80 do 95 zł.

(Na życzenie dostępne również menu wegetariańskie.)

Rezerwacja:
tel. 600 693 200

 

Pensjonat - Tara (oddalony od Domu wczasowego Maria o 1,2km)
UL.Jana Kazimierza 224
tel. 33-863-60-66
tel. 607-289-660

Pozytywne doładowania na facebook’u!

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w kursach lub sesjach.