Theta Healing STOPIEŃ ZAAWANSOWANY Online
O KURSIE

Na kursie dla zaawansowanych zagłęb się w fale theta, uwolnij urazy, odrzucenia i żale ze swojego życia, zapewnij sobie większą jasność i świadomość. Przenieś swoją podróż na wyższy poziom uzdrawiania duchowego, dobrego samopoczucia emocjonalnego i duchowego przebudzenia. Oczyść stare urazy i zobowiązania, które Cię powstrzymują. Naucz się nowych, potężnych uzdrowień, takich jak, jak wspomagać procesy leczenia za pomocą ćwiczeń.

Czy wiesz, jak żyć bez lęku, złości, frustracji? To nie oznacza, że jeśli potrzebujesz odczuć strach w momencie zagrożenia, nie będziesz go posiadał. To tylko oznacza, że nie będziesz potrzebował tworzyć sytuacji pełnych strachu w życiu. U wielu osób życie z negatywnymi uczuciami i programami jest nawykiem. Oczyszczenie programów połączonych z urazami, żalami, odrzuceniem otworzy przestrzeń w umyśle, która sprawi, że będziesz w stanie przesuwać przedmioty mentalnie (telekineza) bądź w inny, pozytywny sposób wykorzystywać energię. Naturą życia jest energią. Oczyszczenie i doładowanie energetyczne dają rezultaty poprzez zrozumienie tego, iż to, co jest tworzone, może być „odkreowane” i stworzone ponownie.

Zagłęb się w teorię Siedmiu Planów Egzystencji. Dostarcza nam zrozumienie, jak i dlaczego świat działa na fizycznym i duchowym poziomie i jak odnosi się to do nas. Na szkoleniu dla zaawansowanych poznajemy nie tylko szczegółową koncepcję wspomagania uzdrawiania poprzez plany egzystencji, również doświadczamy tych obszarów w celu oczyszczenia z możliwych programów, przysiąg czy zobowiązań z poszczególnych poziomów. Bardzo istotna jest praca z programami, kiedy to czyjaś świadomość była wyłączona i działał tylko podświadomy umysł (podczas traumatycznej sytuacji np. pobicia, operacji oraz gdy osoba traci świadomość z powodu nadużycia alkoholu czy narkotyków.) Poprzez te tzw. wolno unoszące się wspomnienia osoba odgrywa traumę w swoim obecnym świecie, kiedy usłyszy hałas, słowa lub doświadczy sytuacji podobnych do tych, które sama zaakceptowała będąc w nieświadomym stanie.

Szkolenie drugiego stopnia obejmuje:

 • Setki doładowań uczuć do pamięci komórkowej programów i uczuć, które zintegrują świadomość boskości i jedności ze wszystkim, co istnieje.
 • Dokładne wyjaśnienie Siedmiu Planów Egzystencji.
 • Łączenie się i rozmawianie z Wyższym Ja.
 • Naukę boskich definicji pomagających żyć w harmonii i szczęściu.
 • Nabycie umiejętności czystego i klarownego wyrażania uczuć dla najwyższego dobra.
 • Uwalnianie negatywnych emocji typu: odrzucenie, traumy, urazy i żale, które zapychając kanał energetyczny utrudniają kreowanie obfitości. Oczyszczenie tych programów otwiera w umyśle przestrzeń na dokonywanie cudów.
 • Bezbolesne radykalne wybaczanie bez konieczności ponownego przeżywania traumy.
 • Pogłębienie umiejętności osiągania stanu theta w połączeniu z poszczególnymi planami.
 • Uleczenie złamanej duszy oraz fragmentów duszy.
 • Pieśń serca, wspomaganie uzdrawiania za pomocą dźwięku i pieśni.
 • Pracę nad przeprogramowaniem pożywienia, które ma negatywną świadomość i niskie wibracje.
 • Kontakt z przodkami aby uzdrowić historię rodu i swoje miejsce w rodzinie.
 • Naukę wspomagania uzdrawiania przyrody i materii.
 • Oczyszczenie przysiąg, zobowiązań czy kontraktów z innych wcieleń i pozostałych planów.
 • Uwolnienie wolno unoszących się wspomnień i myśli.
Separator

SZKOLENIE ONLINE - WYMAGANIA TECHNICZNE

Aby wziąć aktywny udział w szkoleniu potrzebne będzie posiadanie jednego z poniższych zestawów:

 • Komputer wraz z kamerką internetową, mikrofonem oraz głośnikiem/głośnikami,

LUB

 • Laptop z mikrofonem oraz kamerką i głośnikiem/głośnikami – zazwyczaj są już wbudowane,

LUB

 • Smartfon z wbudowaną kamerką oraz mikrofonem.

Oraz łącze internetowe wspierające możliwość partycypowania w szkoleniu za pomocą platformy Zoom.Us

GODZINY KURSU

Szkolenie obejmuje trzy dni warsztatowe:
Piątek 10.00 – 18.00
Sobota 10.00 – 18.00
Niedziela 10.00 – 18.00

Z przerwami piętnastominutowymi oraz jedną godzinną przerwą obiadową.

MATERIAŁY DODATKOWE

W ramach kursu stopnia Zaawansowanego, oprócz skryptu Theta Healing® poziomu Zaawansowanego, otrzymują państwo również książkę:

Theta Healing ® dla Zaawansowanych

Theta Healing ® dla Zaawansowanych

Wykorzystanie mocy Wszystkiego Co Jest.
Zaawansowane uzdrawianie energetyczne, które umożliwi Ci zmianę na każdym z poziomów - fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym!

 

W swojej pierwszej książce Viana Stibal - twórczyni metody Theta Healing®, przedstawiła światu tę zadziwiającą technikę uzdrawiania. Bazujący na tysiącach sesji z klientami, którzy doświadczyli niezwykłych uzdrowień dzięki Viannie, ten wyczerpujący przewodnik jest dogłębnym studium na temat pracy i procesów kluczowych dla Theta Healing®, dający czytelnikowi szczegółowe wskazówki na temat Pracy z Poglądami, Uczuciami i Dociekaniem, a także więcej informacji na temat Siedmiu Poziomów  Bytu, co pozwala nam na połączenie się z najwyższym poziomem miłości i energią Wszystkiego Co Jest.

Separator

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Zgłoszenie na Theta Healing® stopień Zaawansowany - Online