Marianna Bartke

„Związki miłości, bratnie dusze.”

Paulina poleciała na zaproszenie przyjaciółki do Nowego Jorku. Przed wyjazdem śmiała się do swej rodziny, że celem pobytu jest spotkanie swego Brada Pitt’a. Po długiej podróży z przesiadkami czuła zmęczenie. Kiedy jej przyjaciółka powiedziała, że właśnie odbywa się spotkanie, Paulina przypomniała sobie sugestie Marianny, że szukając bratniej duszy należy być gotowym na zmiany. Postępując intuicyjnie powiedziała do przyjaciółki:

– Bardzo chętnie, chociaż na chwilę pójdę z tobą na spotkanie.

Okazało się, że z Grzegorzem (bo tak naprawdę nazywa się jej Brad Pitt) przesiedziała całą noc a teraz są w szczęśliwym związku.

Wiele osób nie rozumie, co kryje się pod pojęciem „bratniej duszy”. Duchowy partner to ktoś, kogo znasz z innego miejsca i czasu. Czasem bratnie dusze są do ciebie podobne, czasami nie, jednak zawsze w głębi serca instynktownie wiesz, że je znasz i kochasz od pierwszego wejrzenia. Zanim zaczniesz przyzywać bratnią duszę do życia, trzeba najpierw pokochać samego siebie.

„W naszej świadomości zbiorowej rodzi się teraz nowy archetyp duchowego partnerstwa – związku równych sobie istot, które wspomagają się wzajemnie na drodze duchowego rozwoju” – Gary Zuckav. Partnerzy duchowi wiedzą, że w świecie materialnym działają prawa duchowe. Dusze te świadomie współtworzą swoje doświadczenie związków, pełne harmonii, radości, rozwoju. Kiedy archetyp duchowego partnerstwa – ludzi złączonych miłością na równych prawach w celu duchowego rozwoju zagości w szerszej świadomości społecznej, doprowadzi do stworzenia wartości i przekonań właściwych dla istot wielowymiarowych, którymi się stajemy poprzez rozwój duchowy i rozwój zdolności ponadzmysłowych.

Ludzie przyciągają się wzajemnie, ponieważ dzielą przekonania pozytywne, ale również poprzez poglądy negatywne. Aby zamanifestować w swoim życiu najlepszą z bratnich dusz, sugerowane jest usunąć jak najwięcej negatywnych wierzeń i wykonać na sobie pracę z uczuciami. Bliźniaczy płomień to osoba taka jak ty. Są to osoby, które są twoim idealnym odbiciem, co nie zawsze jest takie dobre. Przyciągając do siebie bratnią duszę, korzystając z metody Theta Healing ® pamiętaj, że przyciągniesz też inne osoby, ponieważ otworzy się twoja czakra odpowiadająca za energię seksualną. W stanie Theta wypowiadając komendę, należy powiedzieć: „posiadam najbardziej kompatybilną bratnią duszę”. Ponieważ związki stanowią odzwierciedlenie naszej osobowości, zapraszam na kurs Theta Healing ®, gdzie nauczysz się pracy z przekonaniami oraz manifestacji bratniej duszy do życia, przyjaźni czy współpracy zawodowej.

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w szkoleniach lub warsztatach.