Kursy Theta Healing

Jeżeli chcesz dowiedzieć się na czym polega metoda Theta Healing wówczas zapraszamy tutaj:
O metodzie Theta Healing.

Schemat kursów Theta Healing®

Spis kursów metody Theta Healing(r)

Bazowe kursy Theta Healing

Theta Healing® stopień Podstawowy

Theta Healing stopień Podstawowy - Ikona

Czas trwania: 3 dni
Wymagania do uczestnictwa: Brak!
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, książkę Vianna Stibal – Wstęp do Theta Healing®, przerwy kawowe, certyfikat.

Ten stopień jest podstawą do wszystkich pozostałych kursów Theta Healing®. Podczas trzech dni rozpoczniesz pozytywną zmianę swojego życia! Odkryjesz niesamowity potencjał wewnątrz siebie podczas gdy zrozumiesz moc własnego umysłu i tego jak wpływa na twoje postrzeganie rzeczywistości.
Odkryjesz jak zidentyfikować limitujące cię przekonania poprzez ćwiczenia takie jak test kinezjologiczny oraz jak w prosty i szybki sposób zmienić je na pozytywne i wzmacniające cię. Błyskawiczna zmiana lat samo-sabotażu, złych nawyków oraz negatywnych wzorców życiowych.
Ten kurs otworzy twe centra intuicyjne oraz czakry, podczas gdy podłączysz się do Energii Wszystkiego Co Jest, do odczytów i pozytywnych zmian w życiu. Pokieruję cię głęboko w stan medytacyjny theta by wyciszyć twój umysł i otrzymasz dostęp do własnej podświadomości. Poznasz również jak jak skontaktować się z własnymi przewodnikami duchowymi, odblokujesz własne DNA w celu aktywacji genu młodości oraz witalności i nauczysz się przyciągać do siebie pozytywne zmiany.

Theta Healing® stopień Zaawansowany

Theta Healing stopień Zaawansowany - Ikona

Czas trwania: 3 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursu stopnia Podstawowego.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, książkę Vianna Stibal – Theta Healing dla Zaawansowanych, przerwy kawowe, certyfikat.

Podczas tego trzy dniowego kursu odkryjesz bardziej zaawansowane i szybsze techniki do implementacji w transformacji. Wejdziesz głębiej w fale theta, uwolnisz urazy, odrzucenia i żale z własnego życia. Proces ten da ci przejrzystość oraz świadomość własnych blokad i tego jak je usuwać. Zabierz swą podróż do kolejnego poziomu wspomagania fizycznej poprawy, elewacji emocjonalnej i obudzenia duchowego. Na kursie studenci odkrywają między innymi dawne żale, przysięgi i zobowiązania. Ćwiczenia takie jak „Uzdrawianie Złamanej Duszy”, które pozwalają w harmonii pójść naprzód. Na kursie praktyk otrzyma doładowania uczuć od instruktora oraz grupy, pozwalające na poznanie i odczucie emocji których do tej pory mogło brakować w twym życiu.

Theta Healing® Kop Głębiej

Theta Healing Kop Głębiej - Ikona

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego oraz Zaawansowanego.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, książkę Theta Healing® Dociekanie Przekonań, przerwy kawowe, certyfikat.

Te dwudniowe seminarium jest zaprojektowane by wszyscy praktycy Theta Healing (ThetaHealerzy) zostali dobrze wyszkoleni w tej istotnej technice, by dać ci solidny grunt oraz wskazówki by pewnie 'dokopywać’ się do przekonań kluczowych. Dopóki nie zidentyfikujemy poprawnie serca i pochodzenia problemu, nie wiemy które blokady i wzorce należy zmienić. Skutkiem pracy nad niewłaściwymi przekonaniami może być również tymczasowy wymiar zmian oraz powrót barier, przez które pozytywne zmiany mogą być zablokowane. Wraz z ukończeniem tego kursu, będziesz biegle władać wiedzą i doświadczeniem by móc pracować nad sobą oraz innymi. Poznasz wszelkie techniki do uwolnienia oraz odkrycia ukrytych przekonań, które operują naszym losem.

Zaawansowane kursy Theta Healing

Theta Healing® Manifestacja Obfitości

Kursy Theta Healing

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego oraz Zaawansowanego.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Ten kurs korzysta z niesamowitego kwestionariusza by asystować ci w odnalezieniu niespodziewanych i głęboko ukrytych blokad stojących pomiędzy tobą a twoimi celami. Pokazuje ci jak dotrzeć do nich i je oczyszczać; nauczy cię również o intencji oraz twoim Boskim Czasie, oraz tym jak sprawić by życie toczyło się po twojej myśli i procentowało dla ciebie. Otrzymujesz te wszystkie pozytywne uczucia by ugruntować w twoim życiu dostatek. Wiele osób próbuje dokonać doładowań by osiągnąć sukces finansowy, jednakże bez uprzedniej wiedzy o własnych blokadach. W niektórych przypadkach osoby te zaczynają być sfrustrowane brakiem natychmiastowych rezultatów. Podczas tego seminarium dowiesz się jak usunąć i zastąpić te negatywne przekonania, jak stworzyć plan i ustalić swoje cele oraz jak przekuć własne pomysły w sukces. Nie jest to kurs jak stać się bogatym natychmiast a raczej uniwersalne narzędzie samodoskonalenia własnego potencjału by mieć obfitość w każdym aspekcie swojego życia.

Theta Healing® Bratnie Dusze

Theta Healing Bratnie Dusze

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Weekend ze szkoleniem Theta Healing® Bratnie Dusze jest zwłaszcza skierowane do Ciebie jeżeli potrzebujesz pomocy w odnalezieniu czy też rozpoznaniu twej najbardziej dopasowanej bratniej duszy lub też w celu wprowadzenia większej harmonii do istniejącego związku. Na kursie tym uwalniamy również negatywne, podświadome szablony, które powstrzymują cię przed miłością w relacjach. Pełen program medytacji, przyciągania oraz wizualizowania, doładowań uczuciowych, pracy z uczuciami oraz sekretem jak sprawić by iskra pasji pozostała w związku.

Theta Healing® Życie jest Grą

Theta Healing Życie jest Grą

Czas trwania: 3 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Czy jesteś gotów oraz chcesz stworzyć pełne sukcesów, duchowe życie? Kurs ten wykorzystuje umiejętności i doświadczenia, które poznałeś na stopniu Podstawowym oraz Zaawansowanym, by uwolnić blokady do stworzenia i zamanifestowania życia i ścieżki kariery, której zechcesz. Zostań kierowcą swojego życia. Biznes Vianny Stibal urósł o 1/3 po stworzeniu tego kursu wraz z Hiro Miyazaki. Uwolnij negatywne przekonania związane z rodzicami, które cię limitują. Uwolnij złość, krytycyzm, odrzucenia, urazy, oczekiwania, lęki i rozczarowania. Co powiedzą twoi bliscy jeśli zmienisz teraz karierę? Czy jest strach o obfitość, jeżeli to zrobisz? Czy pozwolisz sobie stać się tym kim chcesz być? Zajmiemy się również Boskim Czasem. Czy obawiasz się tego, czy faktycznie żyjesz swoim Boskim Czasem? Spojrzymy również na strefę komfortu oraz wyjście z niej, jakiekolwiek blokady które powstrzymują cię przed powiększeniem twego przedsięwzięcia. Czy czujesz się komfortowo z sukcesem? Czy obawiasz się użycia własnej mocy i potencjału?

Theta Healing® Rytm do Wagi Idealnej

Theta Healing Rytm do Wagi Idealnej - Ikona

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, książka Vianny Stibal – Rytm do Wagi Idealnej, przerwy kawowe, certyfikat.

Czy chcesz dowiedzieć się jak zmienić swe ciało w takie, z którym poczujesz się dobrze? Jak zakończyć odkładanie spraw na później, przejedzenie, jedzenie zbyt mało, niewłaściwe nawyki żywieniowe oraz dezorientację. Odkryj jak pokochać swoje ciało, odpowiednio je odżywiać z wdziękiem i łatwością. Stworzenie ciała, którego chcesz, rozpoczyna się przez pokochanie ciała, które masz. Na tym kursie dowiesz się się jak zmienić swoje przekonania i jednocześnie ucząc się nowych i ekscytujących sposobów uwolnienia wagi i odczuwania wewnętrznego spokoju. Sprawdzisz swoje wzorce odnośnie jedzenia i wyżywienia.

Mistrzowskie kursy Theta Healing

Theta Healing® Anatomia Intuicyjna

Theta Healing - Anatomia Intuicyjna, Ikona

Czas trwania: 14 + 1 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów: stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, atlas anatomiczny, przerwy kawowe, certyfikat.

Kurs Anatomii Intuicyjnej to podróż w głąb fascynującego świata Theta Healing, podczas której dowiesz się jak funkcjonuje nasze ciało i poznasz sposoby na intuicyjne wspomaganie procesów zdrowienia. Adepci kursu Anatomii Intuicyjnej poznają emocje i przekonania, które są zakorzenione głęboko w ciele. Na kursie poznasz umiejętność uzdrawiania poszczególnych układów organizmu, poprzez uwalnianie nagromadzonych energetycznie emocji. Poznamy przekonania trzymane w poszczególnych układach i ich wpływ na fizyczne choroby. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą osiągnąć wysoki stopień zaawansowania w wykorzystywaniu metody Theta Healing.

Podczas warsztatów instruktor pokazuje m.in.:

  • zależności pomiędzy uczuciami a chorobami i nieprawidłowym funkcjonowaniem organizmu,
  • w jaki sposób nasze emocje sygnalizują nam fakt iż naszemu ciału brakuje równowagi,
  • programy emocjonalne i wierzenia, które są powiązane z poszczególnym układem organizmu
  • jak wiele energii zabierają nam negatywne emocje,
  • jak praktycznie widzieć ciało i jego narządy podczas skanowania intuicyjnego,
  • umiejętność natychmiastowego rozróżniania z jakimi wzorcami związana jest dysfunkcja,
  • każda komórka, układ jest związany ze specyficznymi przekonaniami; na kursie nauczysz się je rozpoznawać i zmieniać.

Theta Healing® Światowe Relacje

Theta Healing - Światowe Relacje

Czas trwania: 5 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów: stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej lub stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Anatomii Intuicyjnej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Na kursie Theta Healing®  „Światowe Relacje” będziemy odkrywać różne systemy przekonań, które dominują w danej rasie, religii czy kulturze, które noszą się w naszym energetycznym polu morfogenetycznym DNA. Dużą uwagę poświęcimy również na oczyszczenie uprzedzeń, które są osądem opartym na płci, rasie, kolorze skóry, narodowości, czy jakichkolwiek innych cech. Czy jesteś uprzedzony do sprytnych i mądrych ludzi? Czy nienawidzisz bogatych? Czy chowasz urazę do pięknych ludzi? Czy nienawidzisz otyłych?

Theta Healing® DNA 3

Theta Healing - DNA 3

Czas trwania: 5 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursu Anatomii Intuicyjnej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Osiągnij najwyższe połączenie z Siódmym Planem. DNA 3 jest wiedzą o tym jak przesuwać nie organiczne i organiczną materię a również jak pracować z komórkami we własnym ciele w celu uzyskania natychmiastowych transformacji. Zagłęb się w telekinezę, bilokację a nawet pracę z elementami i ich wpływem na pogodę.

Theta Healing® Siedem Planów Egzystencji

Theta Healing - Siedem Planów Egzystencji

Czas trwania: 5 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursu Anatomii Intuicyjnej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, książka Vianny Stibal – Siedem Planów Egzystencji, przerwy kawowe, certyfikat.

Poznasz cnoty i prawa Siedmiu Planów Egzystencji oraz jak pokonać swoje wady by podnieść wibrację w celu obudzenia samo-doskonałości. Otrzymaj przekazy od mistrzów wstąpionych, liderów z przeszłości by otrzymać potężne nauki we własnym życiu. Doświadcz mądrości zwierząt poprzez odczyty w kryształach.

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w szkoleniach lub warsztatach.