Theta Healing® official logo

Kursy Theta Healing – bazowe

Theta Healing® stopień Podstawowy

Theta Healing stopień Podstawowy - Ikona

Czas trwania: 3 dni
Wymagania do uczestnictwa: Brak!
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, książkę Vianna Stibal – Wstęp do Theta Healing®, przerwy kawowe, certyfikat.

Ten kurs jest podstawą do prawie wszystkich pozostałych kursów Theta Healing®. Podczas trzech dni dokonasz transformacji swojego życia! Odkryjesz niesamowity potencjał wewnątrz siebie podczas gdy zrozumiesz moc własnego umysłu i tego jak wpływa na twoje postrzeganie rzeczywistości.
Odkryjesz jak zidentyfikować limitujące cię przekonania poprzez m.in. test kinezjologiczny oraz jak w prosty i szybki sposób zmienić je na pozytywne i wzmacniające cię. Błyskawiczna zmiana lat samo-sabotażu, złych nawyków oraz negatywnych wzorców życiowych.
Ten kurs otworzy twe centra intuicyjne oraz czakry, podczas gdy podłączysz się do Energii Wszystkiego Co Jest, do odczytów oraz uzdrowień. Pokieruję cię głęboko w stan medytacyjny theta by wyciszyć twój umysł i otrzymasz dostęp do własnej podświadomości. Poznasz również jak jak skontaktować się z własnymi przewodnikami duchowymi, odblokujesz własne DNA w celu aktywacji genu młodości oraz witalności i nauczysz się przyciągać do siebie pozytywne zmiany.

Theta Healing® stopień Zaawansowany

Theta Healing stopień Zaawansowany - Ikona

Czas trwania: 3 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursu stopnia Podstawowego.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, książkę Vianna Stibal – Theta Healing dla Zaawansowanych, przerwy kawowe, certyfikat.

Podczas tego trzy dniowego kursu odkryjesz bardziej zaawansowane i szybsze techniki do implementacji w uzdrowieniu. Wejdziesz głębiej w fale theta, uwolnisz urazy, odrzucenia i żale z własnego życia. Proces ten da ci przejrzystość oraz świadomość własnych blokad i tego jak je usuwać. Zabierz swą podróż do kolejnego poziomu fizycznych uzdrowień, emocjonalnej poprawy i obudzenia duchowego. Na kursie studenci odkrywają między innymi dawne żale, przysięgi i zobowiązania. Ćwiczenia takie jak “Uzdrawianie Złamanej Duszy”, które pozwalają w harmonii pójść naprzód. Na kursie praktyk otrzyma doładowania uczuć od instruktora oraz grupy, pozwalające na poznanie i odczucie emocji których do tej pory mogło brakować w twym życiu.

Theta Healing® Kop Głębiej

Theta Healing Kop Głębiej - Ikona

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego oraz Zaawansowanego.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Te dwudniowe seminarium jest zaprojektowane by wszyscy praktycy Theta Healing (ThetaHealerzy) zostali dobrze wyszkoleni w tej istotnej technice, by dać ci solidny grunt oraz wskazówki by pewnie ‘dokopywać’ się do przekonań kluczowych twych klientów. Dopóki nie zidentyfikujemy poprawnie serca i pochodzenia problemu, nie wiemy które blokady i wzorce należy zmienić. Skutkiem pracy nad niewłaściwymi przekonaniami może być również tymczasowy wymiar zmian oraz powrót barier, przez które poprawne uzdrowienie może być zablokowane. Wraz z ukończeniem tego seminarium, będziesz biegle władać wiedzą i doświadczeniem by móc pracować nad sobą oraz innymi. Poznasz wszelkie techniki do uwolnienia oraz odkrycia ukrytych przekonań, które operują naszym losem.

Separator

Kursy Theta Healing ® Zaawansowane

Theta Healing® Manifestacja Obfitości

Kursy Theta Healing®

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego oraz Zaawansowanego.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Ten kurs korzysta z niesamowitego kwestionariusza by asystować ci w odnalezieniu niespodziewanych i głęboko ukrytych blokad stojących pomiędzy tobą a twoimi celami. Pokazuje ci jak “dokopywać” się do nich i je oczyszczać; nauczy cię również o intencji oraz twoim Boskim Czasie, oraz tym jak sprawić by życie toczyło się po twojej myśli i procentowało dla ciebie. Otrzymujesz te wszystkie pozytywne uczucia by ugruntować w twoim życiu dostatek. Wiele osób próbuje dokonać doładowań by osiągnąć sukces finansowy, jednakże bez uprzedniej wiedzy o własnych blokadach. W niektórych przypadkach osoby te zaczynają być sfrustrowane brakiem natychmiastowych rezultatów. Podczas tego seminarium dowiesz się jak usunąć i zastąpić te negatywne przekonania, jak stworzyć plan i ustalić swoje cele oraz jak przekuć własne pomysły w sukces. Nie jest to kurs jak stać się bogatym natychmiast a raczej uniwersalne narzędzie samodoskonalenia własnego potencjału by mieć obfitość w każdym aspekcie swojego życia.

Theta Healing® Życie jest Grą

Theta Healing Życie jest Grą

Czas trwania: 3 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Czy jesteś gotów oraz chcesz stworzyć pełne sukcesów, duchowe życie? Kurs ten wykorzystuje umiejętności i doświadczenia, które poznałeś na stopniu Podstawowym oraz Zaawansowanym, by uwolnić blokady do stworzenia i zamanifestowania życia i ścieżki kariery, której zechcesz. Zostań kierowcą swojego życia. Biznes Vianny Stibal urósł o 1/3 po stworzeniu tego kursu wraz z Hiro Miyazaki. Uwolnij negatywne przekonania związane z rodzicami, które cię limitują. Uwolnij złość, krytycyzm, odrzucenia, urazy, oczekiwania, lęki i rozczarowania. Co powiedzą twoi bliscy jeśli zmienisz teraz karierę? Czy jest strach o obfitość, jeżeli to zrobisz? Czy pozwolisz sobie stać się tym kim chcesz być? Zajmiemy się również Boskim Czasem. Czy obawiasz się tego, czy faktycznie żyjesz swoim Boskim Czasem? Spojrzymy również na strefę komfortu oraz wyjście z niej, jakiekolwiek blokady które powstrzymują cię przed powiększeniem twego przedsięwzięcia. Czy czujesz się komfortowo z sukcesem? Czy obawiasz się użycia własnej mocy i potencjału?

Theta Healing® Rytm do Wagi Idealnej

Theta Healing Rytm do Wagi Idealnej - Ikona

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, książka Vianny Stibal – Rytm do Wagi Idealnej, przerwy kawowe, certyfikat.

Czy chcesz dowiedzieć się jak zmienić swe ciało w kształt z którym poczujesz się dobrze? Jak zakończyć odkładanie sprawd na później, przejedzenie, jedzenie zbyt mało, niewłaściwe nawyki żywieniowe oraz dezorientację. Odkryj jak pokochać swoje ciało, odpowiednio je odżywiać z wdźiękiem i łatwością. Stworzenie ciała, którego chcesz, rozpoczyna się przez pokochanie ciała, które masz. Na tym kursie dowiesz się się jak zmienić swoje przekonania i jednocześnie ucząc się nowych i ekscytujących sposobów uwolnienia wagi i odczuwania wewnętrznego spokoju. Sprawdzisz swoje wzorce odnośnie jedzenia i wyżywienia.

Theta Healing® Bratnie Dusze

Theta Healing Bratnie Dusze

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Weekend z seminarium Theta Healing® Bratnie Dusze jest zwłaszcza skierowane do Ciebie jeżeli potrzebujesz pomocy w odnalezieniu czy też rozpoznaniu twej najbardziej dopasowanej bratniej duszy lub też w celu wprowadzenia większej harmonii do istniejącego związku. Na kursie tym uwalniamy również negatywne, podświadome szablony, które powstrzymują cię przed miłością w relacjach. Pełen program medytacji, przyciągania oraz wizualizowania, doładowań uczuciowych, pracy z uczuciami oraz sekretem jak sprawić by iskra pasji pozostała w związku.

Separator

Kursy Theta Healing ® Mistrzowskie

Theta Healing® Anatomia Intuicyjna

Theta Healing - Anatomia Intuicyjna, Ikona

Czas trwania: 14 + 1 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów: stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, atlas anatomiczny, przerwy kawowe, certyfikat.

Kurs Anatomii Intuicyjnej to podróż w głąb fascynującego świata Theta Healing, podczas której dowiesz się jak funkcjonuje nasze ciało i poznasz sposoby na jego intuicyjne i natychmiastowe uleczanie. Adepci kursu Anatomii Intuicyjnej poznają emocje i przekonania, które są zakorzenione głęboko w ciele. Na kursie poznasz umiejętność uleczania poszczególnych układów organizmu, poprzez uwalnianie nagromadzonych energetycznie emocji. Poznamy przekonania trzymane w poszczególnych układach i ich wpływ na fizyczne choroby. Podczas kursu studenci mają czas na samo-uleczenie oraz pracę z innymi uczestnikami kursu. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą osiągnąć wysoki stopień zaawansowania w wykorzystywaniu metody Theta Healing.

Podczas warsztatów instruktor pokazuje m.in.:

  • zależności pomiędzy uczuciami a chorobami i nieprawidłowym funkcjonowaniem organizmu
  • w jaki sposób nasze emocje sygnalizują nam fakt iż naszemu ciału brakuje równowagi
  • programy emocjonalne i wierzenia, które są powiązane z poszczególnym układem organizmu
  • jak wiele energii zabierają nam negatywne emocje
  • jak praktycznie widzieć ciało i jego narządy podczas skanowania
  • umiejętność natychmiastowego rozróżniania z jakimi wzorcami związana jest dysfunkcja
  • każda komórka , układ jest związany ze specyficznymi przekonaniami;na seminarium nauczysz się je rozpoznawać i przeprogramować

Theta Healing® Choroby i Zaburzenia

Theta Healing - Choroby i Zaburzenia

Czas trwania: 10 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursu Anatomii Intuicyjnej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, książka Vianny Stibal – Choroby i Zaburzenia, przerwy kawowe, certyfikat.

Kurs Choroby i Zaburzenia rozszerzy i wzmocni Twoje umiejętności samo uzdrawiania, uzdrawiania innych za pomocą metody Theta Healing®. Udoskonalisz swoje umiejętności rozpoznawania chorób i stanów braku równowagi. Wg zasad Theta Healing® negatywne wierzenia na temat chorób, własne obawy i strach przed chorobami mogą blokować bycie świadkiem uzdrowienia. Nauczysz się oczyszczać negatywne wierzenia i uczucia wobec chorób, tak, by jeszcze lepiej asystować w uzdrawianiu innych i samego siebie. Takie uczucia jak troska o zarażenie się chorobą, strach przed odziedziczeniem choroby czy chociażby troska o bycie Świadkiem uzdrowienia może powodować, że uzdrowienie nie jest możliwe. Uświadomienie sobie tych uczuć, zmiana odpowiednich programów pozwoli pogłębić Twoje zdolności bycia świadkiem uzdrowienia nawet bardzo specyficznych chorób. Akceptując pozytywne wierzenia zwiększasz szansę na uzdrowienie siebie i innych. Dodatkowo będziesz mógł zaobserwować zależności pomiędzy rodowymi wierzeniami a świadomością grupy odnosząc się do chorób i zaburzeń.  Dzięki temu wzmocnisz swój potencjału bycia świadkiem uzdrowienia.

Theta Healing® DNA 3

Theta Healing - DNA 3

Czas trwania: 5 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursu Anatomii Intuicyjnej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Osiągnij najwyższe połączenie z Siódmym Planem. DNA 3 jest wiedzą o tym jak przesuwać nie organiczne i organiczną materię a również jak pracować z komórkami we własnym ciele w celu uzyskania natychmiastowych transformacji. Zagłęb się w telekinezę, bilokację a nawet pracę z elementami i ich wpływem na pogodę.

Theta Healing® Światowe Relacje

Theta Healing - Światowe Relacje

Czas trwania: 5 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów: stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej lub stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Anatomii Intuicyjnej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, skrypt, przerwy kawowe, certyfikat.

Na kursie DNA2 „Światowe Relacje” będziemy odkrywać różne systemy przekonań, które dominują w danej rasie, religii czy kulturze, które noszą się w naszym energetycznym polu morfogenetycznym DNA. Dużą uwagę poświęcimy również na oczyszczenie uprzedzeń, które są osądem opartym na płci, rasie, kolorze skóry, narodowości, czy jakichkolwiek innych cech. Czy jesteś uprzedzony do sprytnych i mądrych ludzi? Czy nienawidzisz bogatych? Czy chowasz urazę do pięknych ludzi? Czy nienawidzisz otyłych?

Theta Healing® Siedem Planów Egzystencji

Theta Healing - Siedem Planów Egzystencji

Czas trwania: 5 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursu Anatomii Intuicyjnej.
Kurs obejmuje: Szkolenie, książka Vianny Stibal – Siedem Planów Egzystencji, przerwy kawowe, certyfikat.

Poznasz cnoty i prawa Siedmiu Planów Egzystencji oraz jak pokonać swoje wady by podnieść wibrację w celu obudzenia samo-doskonałości. Otrzymaj przekazy od mistrzów wstąpionych, liderów z przeszłości by otrzymać potężne nauki we własnym życiu. Doświadcz mądrości zwierząt poprzez odczyty w kryształach.

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w kursach lub sesjach.