Marianna Bartke · Instuktorka metody Theta Healing

Theta Healing® stopień Podstawowy

Logo kursu Theta Healing stopnia podstawowego

Czas trwania: 3 dni
Wymagania do uczestnictwa: Brak!
Opłata za kurs obejmuje: Trzy dniowy kurs, skrypt, książkę Vianna Stibal – Wstęp do Theta Healing®, akcesoria do notowania, certyfikat oraz zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Ten kurs jest warunkiem wstępnym dla wszystkich innych kursów Theta Healing®. Ten 3-dniowy kurs przekształci i wzmocni Twoje życie! Odkryjesz niesamowity potencjał w sobie, gdy uświadomisz sobie moc swoich myśli i jak je natychmiast zmienić, aby stworzyć swoją rzeczywistość.

Odkryjesz jak zidentyfikować swoje ograniczające przekonania poprzez testowanie mięśni (test kinezjologiczny), a następnie jak szybko i prosto zmienić je na pozytywne i wzmacniające. Błyskawicznie zmieniając lata samosabotażu, złych nawyków i negatywnych wzorców życia.

Ten kurs otworzy twoje intuicyjne centra i czakry, jak połączyć się z Boską Energią Źródła dla odczytów i zmian. Poprowadzimy cię w głębokiej medytacji theta, aby wyciszyć twój umysł i uzyskać dostęp do twojego podświadomego umysłu. Odkryjesz również jak połączyć się ze swoimi aniołami stróżami, robić odczyty przyszłości, aktywować uśpione części swojego DNA i nauczyć się manifestować używając Energii Źródła.

Theta Healing® stopień Zaawansowany

Logo kursu Theta Healing stopnia zaawansowanego

Czas trwania: 3 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończony kurs stopnia podstawowego – niezależnie u którego z instruktorów metody.
Kurs obejmuje: Trzy dni kursu, skrypt, książkę Vianna Stibal – Theta Healing dla Zaawansowanych, , akcesoria do notowania, certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Podczas tego trzy dniowego kursu odkryjesz bardziej zaawansowane i szybsze techniki do implementacji w transformacji. Wejdziesz głębiej w fale theta, uwolnisz urazy, odrzucenia i żale z własnego życia. Proces ten da ci jasność oraz świadomość własnych blokad i tego jak je usuwać. Zabierz swą podróż do kolejnego poziomu wspomagania fizycznej poprawy, elewacji emocjonalnej i obudzenia duchowego.

Ćwiczenia takie jak „Uzdrawianie Złamanej Duszy”, które pozwalają w harmonii pójść naprzód. Na kursie praktycy otrzymują doładowania uczuć od instruktora oraz grupy, pozwalające na poznanie i odczucie emocji których do tej pory mogło brakować w twym życiu.

Theta Healing® Kop Głębiej - Dociekanie przekonań

Logo kursu Theta Healing Kop Głębiej

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego oraz Zaawansowanego niezależnie u którego z instruktorów metody.
Kurs obejmuje: Dwa dni kursu, skrypt, książkę Theta Healing® Dociekanie Przekonań, akcesoria do notowania, certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Ten dwudniowy kurs jest zaprojektowany by wszyscy praktycy Theta Healing (ThetaHealerzy) zostali dobrze wyszkoleni w tej istotnej technice, by dać ci solidny grunt oraz wskazówki by pewnie 'dokopywać’ się do przekonań kluczowych. Jeśli nie uda nam się skutecznie zidentyfikować prawdziwego sedna i źródła problemu, nie będziemy wiedzieć, jakie przekonania należy zmienić. Może to również oznaczać, że dokonane zmiany mogą być jedynie tymczasowe, a nie oczyszczone negatywne przekonania mogą stanowić barierę dla prawdziwego uzdrowienia.

Wraz z ukończeniem tego kursu, będziesz biegle władać wiedzą i doświadczeniem by móc pracować nad sobą oraz innymi. Będziesz w stanie poznać wszystkie techniki uwalniania i odkrywania ukrytych przekonań, z których działamy.

Theta Healing® Manifestacja Obfitości

Logo kursu Theta Healing Manifestacja Obfitości

Czas trwania: 3 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej niezależnie u którego z instruktorów metody.
Kurs obejmuje: Trzy dni kursu, skrypt, kwestionariusz, akcesoria do notowania, certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Kurs ten wykorzystuje niesamowity kwestionariusz, który pomoże Ci znaleźć wiele zaskakujących i głęboko ukrytych blokad stojących między Tobą a Twoimi celami. Pokazuje ci jak kopać głęboko, aby je oczyścić; uczy cię o intencji i Boskim Czasie, a następnie jak sprawić, aby wszystko w twoim życiu pracowało dla ciebie. Otrzymujesz wtedy wszystkie pozytywne nowe uczucia, których potrzebujesz, aby ustanowić obfitość w swoim życiu.

Wiele osób próbuje użyć metody ThetaHealing® do pobrania kompletnego sukcesu finansowego bez uprzedniego testowania kinezjologicznego, co może być źródłem ich blokad. W niektórych przypadkach osoby stają się sfrustrowane, gdy nie osiągają natychmiastowych rezultatów. Podczas kursu dowiesz się, jak oczyścić te blokady, jak stworzyć plan, ustawić swoje intencje i postępować zgodnie ze swoimi pomysłami, aby osiągnąć sukces. Nie jest to kurs typu „jak zostać milionerem natychmiast”, ale raczej uniwersalne narzędzie do odkrywania siebie, aby wykorzystać swój potencjał do wzbogacenia się we wszystkich aspektach życia.

Theta Healing® Bratnie Dusze

Logo kursu Theta Healing Jak przyciągnąć Bratnią Duszę

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej niezależnie do instruktora.
Kurs obejmuje: Dwa dni kursu, skrypt, kwestionariusz, akcesoria do notowania, certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Czy chciałbyś wiedzieć, jak znaleźć swoją najbardziej kompatybilną bratnią duszę? Albo jak utrzymać udany i kochający związek z obecną bratnią duszą? Czy chciałbyś bardziej pokochać siebie, aby móc przyciągnąć to, co najlepsze w swoim życiu?

Kurs ten jest specjalnie zaprojektowany, aby pomóc Ci znaleźć i rozpoznać swoją najbardziej kompatybilną bratnią duszę lub przynieść więcej miłości i harmonii do istniejącego związku. Jak również uwolnienie wszelkich negatywnych programów podświadomości, które powstrzymują cię od prawdziwej miłości w twoim życiu.

Theta Healing® Życie jest Grą

Logo kursu Theta Healing Życie jest Grą

Czas trwania: 3 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej – niezależnie u którego z instruktorów metody.
Kurs obejmuje: Trzy dni kursu, skrypt, akcesoria do notowania, certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Czy jesteś gotowa lub gotowy, aby stworzyć udane i uduchowione życie? Ten kurs wykorzystuje umiejętności i narzędzia, których nauczyłeś się na kursie podstawowym i zaawansowanym, aby uwolnić blokady w tworzeniu i manifestowaniu życia i kariery, których pragniesz. Dzięki temu zasiądziesz za kierownicą swojego życia. Biznes Vianny Stibal wzrósł o 30% po wynalezieniu tego kursu.

Uwolnij negatywne przekonania związane z rodzicami, które cię ograniczają, uwolnij gniew, krytykę, odrzucenia, urazy, oczekiwania, lęki i rozczarowania. Co powiedzą twoi przyjaciele i rodzina, jeśli teraz zmienisz zawód? Czy istnieje obawa przed obfitością, jeśli to zrobisz? Czy pozwalasz sobie na bycie tym, kim naprawdę chcesz być?

Przyjrzymy się Boskiemu Czasowi. Czy masz lęk przed nim, przed tym, że faktycznie go przeżywasz? Przyjrzymy się temu, jaka jest Twoja strefa komfortu i wychodzenie poza nią, a także wszelkim blokadom w tworzeniu osobistego wzrostu. Czy czujesz się komfortowo z sukcesem? Czy masz lęk przed wykorzystaniem swojej prawdziwej mocy i potencjału?

Theta Healing® Rytm do Wagi Idealnej

Logo kursu Theta Healing RYTM do wagi idealnej

Czas trwania: 2 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej – niezależnie u którego z instruktorów metody.
Kurs obejmuje: Dwa dni kursu, skrypt, książkę RYTM do wagi idealnej, akcesoria do notowania, certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Posiadanie ciała, którego pragniesz, zaczyna się od pokochania ciała, które masz. Na tym 2-dniowym kursie odkryjesz, jak zmienić swoje przekonania, ucząc się jednocześnie nowego, ekscytującego sposobu na uwolnienie wagi i dotarcie do swojego wewnętrznego spokoju. Zbadasz swoje przekonania na temat jedzenia i pielęgnowania. Uwolnij się od walki z potrzebami i apetytem swojego ciała.

Czy chcesz dowiedzieć się jak zmienić swe ciało w takie, z którym poczujesz się dobrze? Jak zakończyć odkładanie spraw na później, przejedzenie, jedzenie zbyt mało, niewłaściwe nawyki żywieniowe oraz dezorientację. Odkryj jak pokochać swoje ciało, odpowiednio je odżywiać z wdziękiem i łatwością. Stworzenie ciała, którego chcesz, rozpoczyna się przez pokochanie ciała, które masz. Na tym kursie dowiesz się się jak zmienić swoje przekonania i jednocześnie ucząc się nowych i ekscytujących sposobów uwolnienia wagi i odczuwania wewnętrznego spokoju. Sprawdzisz swoje wzorce odnośnie jedzenia i wyżywienia.

Theta Healing® Anatomia Intuicyjna

Logo kursu Theta Healing Anatomia Intuicyjna

Czas trwania: 14 dni + 1 dzień przerwy
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej niezależnie do instruktora.
Kurs obejmuje: Czternaście dni kursu, skrypt, atlas anatomiczny, akcesoria do notowania, certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Kurs Anatomii Intuicyjnej to podróż w głąb fascynującego świata Theta Healing, podczas której dowiesz się jak funkcjonuje nasze ciało i poznasz sposoby na intuicyjne wspomaganie procesów zdrowienia. Adepci kursu Anatomii Intuicyjnej poznają emocje i przekonania, które są zakorzenione głęboko w ciele. Na kursie poznasz umiejętność uzdrawiania poszczególnych układów organizmu, poprzez uwalnianie nagromadzonych energetycznie emocji. Poznamy przekonania trzymane w poszczególnych układach i ich wpływ na fizyczne choroby. Kurs przeznaczony jest dla osób, które chcą osiągnąć wysoki stopień zaawansowania w wykorzystywaniu metody Theta Healing.

Podczas warsztatów instruktor pokazuje m.in.:

  • zależności pomiędzy uczuciami a chorobami i nieprawidłowym funkcjonowaniem organizmu,
  • w jaki sposób nasze emocje sygnalizują nam fakt iż naszemu ciału brakuje równowagi,
  • programy emocjonalne i wierzenia, które są powiązane z poszczególnym układem organizmu
  • jak wiele energii zabierają nam negatywne emocje,
  • jak praktycznie widzieć ciało i jego narządy podczas skanowania intuicyjnego,
  • umiejętność natychmiastowego rozróżniania z jakimi wzorcami związana jest dysfunkcja,
  • każda komórka, układ jest związany ze specyficznymi przekonaniami; na kursie nauczysz się je rozpoznawać i zmieniać.

Theta Healing® DNA 3

Logo kursu Theta Healing DNA 3

Czas trwania: 5 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursu Anatomii Intuicyjnej lub ukończenie kursów Ty i twój wewnętrzny krąg, Ty i Stwórca, Relacje ze Światem.
Kurs obejmuje: Pięć dni kursu, skrypt, akcesoria do notowania, certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Osiągnij najwyższe połączenie z Siódmym Planem. DNA 3 jest wiedzą o tym jak przesuwać nieorganiczną i organiczną materię a również jak pracować z komórkami we własnym ciele w celu uzyskania natychmiastowych transformacji. Zagłęb się w koncepcję telekinezy, bilokacji a nawet pracę z elementami i ich wpływem na pogodę.

Theta Healing® Siedem Planów Egzystencji

Logo kursu Theta Healing Siedem Planów Egzystencji

Czas trwania: 5 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursu Anatomii Intuicyjnej lub ukończenie kursów Ty i twój wewnętrzny krąg, Ty i Stwórca, Ty i najważniejsza osoba, Relacje ze Światem.
Kurs obejmuje: Pięć dni kursu, skrypt, książka Siedem Planów Egzystencji, akcesoria do notowania, certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Poznasz cnoty i prawa Siedmiu Planów Egzystencji oraz jak pokonać swoje wady by podnieść wibrację w celu obudzenia samo-doskonałości. Otrzymaj przekazy od mistrzów wstąpionych, liderów z przeszłości by otrzymać potężne nauki we własnym życiu. Doświadcz mądrości zwierząt poprzez odczyty w kryształach.

Siedem Planów Egzystencji jest źródłem filozofii, która stoi za wszystkimi seminariami i książkami ThetaHealing®. Dzięki poznaniu struktury Planów Istnienia, Vianna dowiedziała się, że możliwe jest tworzenie nowych rzeczywistości w tym życiu i dlaczego tworzyła trudne sytuacje w swoim życiu.

Theta Healing® Relacje ze Światem

Logo kursu Theta Healing Relacje ze Światem (Światowe Relacje)

Czas trwania: 5 dni
Wymagania do uczestnictwa: Ukończenie kursów stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej niezależnie do instruktora.
Kurs obejmuje: Pięć dni kursu, skrypt, akcesoria do notowania, certyfikat, zaświadczenie ukończenia kursu oraz przy stacjonarnej wersji kursu przerwy kawowe.

Kurs ten skupia się na konkretnych kulturach i wierzeniach, aby pomóc uzdrowić obecne i przeszłe problemy z rasami, religiami i ludźmi. Kiedy te kwestie przekonań wyjdą na jaw, ukryte uczucia nienawiści i urazy, które sięgają wieków, zostaną uwolnione. Pozwoli to uczestnikom objąć i zaakceptować ludzi i kultury świata z prawdziwą, bezwarunkową miłością.

Praktycy, którzy wzięli udział w pierwszej edycji kursu byli zaskoczeni tym, jak wiele negatywnych, nieświadomych myśli, uczuć i emocji wyszło na jaw podczas sesji pracy z wierzeniami. W wielu przypadkach były to genetyczne przekonania związane ze strachem, nienawiścią i gniewem wobec innych krajów, ziem i ich mieszkańców, o których istnieniu nigdy nie wiedzieli. Kurs Relacji ze Światem jest potężnym narzędziem do usuwania wewnętrznych i zewnętrznych konfliktów w sobie wobec innych.

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w szkoleniach lub warsztatach.