Marianna Bartke · Instuktorka metody Theta Healing

Vianna Stibal – autorka metody Theta Healing

Vianna Stibal, światowej sławy duchowa uzdrowicielka i mistrzyni, przekazuje swoją unikalną filozofię duchową i metodę medytacji Theta Healing na całym świecie.

Jej podróż rozpoczęła się ponad dwie dekady temu od jej własnego niezwykłego uzdrowienia, które doprowadziło ją do odkrycia głębokiego wpływu emocji i przekonań na naszą istotę, genetykę, historię i duszę. Vianna Stibal opracowała metodę Theta Healing, aby zbadać naturę naszych przekonań: powody, które za nimi stoją, sposób, w jaki przyczyniają się one do wyzwań w naszych życiach oraz dolegliwości, które mogą wywoływać w celu wprowadzenia trwałych pozytywnych zmian we wszystkich tych obszarach.

Medytacja ta przenosi mózg w głęboki stan theta, naturalnie wytarzane podczas snu, w którym prowadzi swoich uczniów do ponownego nawiązania świadomej więzi ze Stwórcą, umożliwiając uzdrowienie na wszystkich poziomach.

Vianna Stibal kładzie nacisk na naszą boską iskrę, umożliwiając nam manifestowanie naszej rzeczywistości i rozszyfrowanie celu stojącego za każdym aspektem naszego życia. Uznając możliwość nauczania techniki Theta Healing, zaangażowała się w jej rozpowszechnianie. Poprzez warsztaty prowadzone na całym świecie, Vianna stworzyła przestrzeń dla nauczycieli i praktyków w ponad 150 krajach, z około pół milionem praktyków. Jednak jej misja wykracza poza te liczby, napędzana głęboką miłością do ludzkości i oddaniem Stwórcy Wszystkiego Co Jest, poprzez programy edukacyjne, literaturę i osobiste poradnictwo.