Marianna Bartke · Instuktorka metody Theta Healing

Theta Healing Rozwój relacji: Ty i Twój wewnętrzny krąg

Theta Healing - Ty i Twój wewnętrzny krąg

– Najważniejsze w życiu jest dobre towarzystwo – usłyszałam od bardzo mądrego człowieka.
I rzeczywiście, w procesie życia istotne jest posiadanie wsparcia i wspaniałych relacji z rodziną, znajomymi oraz kolegami.

Ten kurs ma za zadanie pomóc tobie odnieść sukces za pomocą zidentyfikowania twoich najlepszych przyjaciół, idealnych kandydatów na przyjaciół oraz rodziny. Pozwoli ci zrozumieć, kto w twoim otoczeniu osiągnął jaki stopień rozwoju: dziecka, rodzica czy mędrca.

Jako praktyk czy terapeuta przyciągasz osoby, które potrzebują otuchy oraz pomocy. To może spowodować wypalenie osobiste czy też syndrom zmęczenia współczuciem. Jest ważne by mieć w takim czasie osoby na których możesz polegać i które niwelują te efekty.

Na szkoleniu otrzymasz kwestionariusz by sprawdzić na jakim poziomie rozwoju osobistego i duchowego jesteś obecnie oraz poznasz co należy uczynić by przejść dalej.

Zrozumiesz czemu twój krąg się zmienia oraz jakich przyjaciół poszukiwać by wzajemnie się wspierać i osiągnąć najwyższe cele.

Na tym kursie rozpoznasz:
• Na jakim etapie rozwoju jesteś Ty, twoi znajomi, przyjaciele i rodzina.
• Jacy ludzie są w twoim wewnętrznym kręgu – osobistym i zawodowym.
• Zrozumiesz, jak to się dzieje, że niektórzy bliscy wspierają cię, a inni wyczerpują.
• Odkryjesz co potrzebujesz, aby osiągnąć mentalność mędrca.
• Odkryjesz wzorce negatywnych tendencji z dzieciństwa, twoich i twoich znajomych.
• Wykonasz ćwiczenia manifestowania ludzi do swojego wewnętrznego kręgu.

GODZINY KURSU

Theta Healing – Ty i Twój wewnętrzny krąg jest dwudniowym szkoleniem odbywającym się w następujących dniach i godzinach:

Sobota: 10.00 – 18.00
Niedziela: 10.00 – 18.00

WYMAGANIA

By przystąpić do kursu Theta Healing® Ty i Twój wewnętrzny krąg, wymagane jest ukończenie kursów Theta Healing® stopnia Podstawowego, Zaawansowanego oraz Kop Głębiej.

WYMAGANIA TECHNICZNE

Aby wziąć aktywny udział w szkoleniu potrzebne będzie posiadanie jednego z poniższych zestawów:

  • Komputer wraz z kamerką internetową, mikrofonem oraz głośnikiem/głośnikami,

LUB

  • Laptop z mikrofonem oraz kamerką i głośnikiem/głośnikami – zazwyczaj są już wbudowane,

LUB

  • Smartfon z wbudowaną kamerką oraz mikrofonem.

Oraz łącze internetowe wspierające możliwość partycypowania w szkoleniu za pomocą platformy Zoom.Us

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Inwestycja w siebie:

W tym: szkolenie, materiały szkoleniowe, przesyłka kurierska materiałów.
Opłaty można dokonać za pomocą przelewu.

800 zł

Dostępne są 10% promocje dla:

  • studentów,
  • emerytów,
  • rencistów,
  • przedpłaty całości na dwa tygodnie przed kursem.

720 zł

Oraz 15% promocje dla:

  • osób przybywających w obrębie jednej rodziny,
  • osób przybywających na kurs w obrębie jednej grupy (dwie osoby lub więcej),
  • jeżeli osoba znajoma czy też z rodziny była już u nas na kursie.

680 zł

INWESTYCJA W SIEBIE ORAZ PROMOCJE

Opłaty można dokonać za pomocą przelewu a następnie materiały przesłane zostaną kurierem do pańśtwa.

WAŻNE!
W przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o przekazanie nam takowej informacji poprzez e-mail ([email protected]) lub telefonicznie pod numerem 883 777 980, przed wpłatą lub w momencie przesyłania płatności.
Od 01.01.2020 po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury.


Dane do przelewu:
Nazwa: MARIANNA BARTKE THETA HEALING COMPANY
Adres: ul. Nowoberestecka 20 lok. 1, 02-204 Warszawa
nr konta: 05 1030 0019 0109 8530 0039 5114
W tytule koniecznie prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika + TH Ty i Twoj wewnetrzny krag + data szkolenia

Bank Handlowy w Warszawie SA, z siedzibą w Warszawie.
Kod SWIFT: CITIPLPX

Separator

Inwestycja w siebie dla osób powtarzających wynosi 350 , po okazaniu certyfikatu – ilość miejsc dla osób powtarzających na każdym kursie jest ograniczona – prosimy o uprzedni kontakt wraz z rezerwacją miejsca.

Ty i Twój wewnętrzny krąg - Opis uczestniczki Ewy S.

Ja chciałabym się podzielić doświadczeniami z pierwszej edycji kursu w Warszawie na początku marca 2020.

Kurs ThetaHealing „Twój Wewnętrzny Krąg” jest bardzo prosty i czytelny w odbiorze, nawet dla osób, którzy nigdy się z tymi opisany wcześniej teoriami psychologicznymi nie spotkali, a jednocześnie bardzo głęboki. Pokazuje kim jest wewnętrzne Dziecko, Dorosły i Mędrzec w zachowaniu i interakcjach, jakie zachowania i cechy świadczą o ‘uzdrowionym” wewnętrznym Dziecku, jakie o nieuzdrowionym, z jakimi deficytami boryka się nieuzdrowiony Dorosły, a kiedy jest potrzebny. Pokazuje i uczy, jak zostać mędrcem w różnych obszarach życia.

Jeśli dziecko do 6-go roku życia, kiedy mózg niemal nieustannie znajduje się w stanie Theta i rejestruje każdą reakcję ucząc się świata nie otrzyma wystarczającej dawki miłości, poczucia bezpieczeństwa, wsparcia i akceptacji w budowaniu poczucia własnej wartości oraz kreatywności i wyobraźni, nie nauczy się przynależności do grupy i swojego w niej miejsca, akceptacji innych i bycia akceptowanym, w wieku dorosłym będzie przejawiał w różny sposób brak zaspokojenia tych obszarów funkcjonowania. Będzie lękliwy lub zbyt roszczeniowy, mało zaradny, narzekający lub nadmiernie emocjonalny. Nie będzie umiał cieszyć się życiem, nie będzie wystarczająco otwarty i kreatywny. W wielu obszarach życia nie będzie mógł zrobić postępu, zanim nie odkryje i nie zaspokoi potrzeb wewnętrznego dziecka.

Przepracowane potrzeby wewnętrznego dziecka to nie tylko poczucie bycia kochanym i poczucie bezpieczeństwa, ale też radość życia, wiara w cuda i magię, wyobraźnia, zaufanie do ludzi i wiara w dobro i wiele innych cech, które sprawiają, że życie jest piękne w każdym wieku. Jeśli ktoś jako dorosły nie ma opanowanych atrybutów dziecka, może też nadmiernie opiekuńczy dla swoich dzieci, może mieć mało zaufania do innych, nadmiernie poświęcać się, nie umieć przyjąć wsparcia ani też nie będzie potrafił się bawić i cieszyć.

Rozwinięty etap dorosłego pomaga ukształtować takie cechy jak zaradność, asertywność, poszanowanie dla zasad, ale też człowiek może stać się nadmiernie krytyczny, wymagający czy przeciążony odpowiedzialnością.

Etap wewnętrznego Mędrca, jest tym stanem, do którego wszyscy dążymy. Mentalność Mędrca lepsze to relacje ze Stwórcą, kierowanie się większą mądrością i moralnością zamiast bezkrytycznego stawiania na pierwszym miejscu przepisów i zasad, to wewnętrzny spokój i dystans, samodzielne podejmowanie mądrych decyzji, odpowiedzialność miłość, życzliwość i zrozumienie dla siebie i innych. Mędrzec wydobywa z ludzi, to, co w nich najlepsze, odpowiednio ich motywuje i potrafi słuchać. Ufa Stwórcy, dzięki czemu patrzy na świat z perspektywy pełni, roztacza wokół siebie aurę spokoju, zaufania i miłości.

Każdy z nas ma w sobie pierwiastek Mędrca, czasem nawet całkiem duży. Na początku kursu rozwiązuje się test, który pokazuje, ile ktoś ma w sobie z dziecka, dorosłego i mędrca. Potem za pomocą pracy w parach, tak jak zwykle na kursach ThetaHealing, uczestnicy zapoznają się z cechami funkcjonowania w różnych sferach życia, jak praca, przyjaźń i związki partnerskie z poziomu dziecka, dorosłego i mędrca, odkrywa ukryte przekonania i sytuacje, które wzbudzają trudności i nieprawidłowości związane z niekorzystnymi wpływami nieprzepracowanych potrzeb i atrybutów dziecka i uczy, jak przejawiać w każdym z tych obszarów możliwie najlepsze zachowania. Można zaskakująco łatwo odkryć np. dlaczego przyciąga się nieudaczników, tyranów, przejawia nieadekwatne postawy w różnych sytuacjach i obszarach życia oraz pokazane jest w przystępny sposób, jak zamienić te postawy na te z obszaru mędrca i nauczyć się, w jaki sposób zastosować tę wiedzę w konkretnej sytuacji.

Dla mnie kurs był bardzo odkrywczy, a zarazem prosty i czytelny, dużo bardziej praktyczny, prosty i czytelny niż to, czego dowiedziałam się na temat tego podziału na wykładach z psychologii na studiach. Odkryłam nieuzdrowione wewnętrzne dziecko i jego wołanie o miłość i radość Teraz pozwalam sobie eksplorować radość dziecka w sobie, ale też pozwalam sobie na bycie mędrcem. Bycie mędrcem, to nie bycie smutasem, ascetą i odludkiem. bycie mędrcem, to bycie mistrzem życia w Energii i Materii, zebranie pełni siebie i wyrażenie jej w najlepszy sposób
Na kurs niebawem wybieram się po raz drugi i ciekawa jestem, co jeszcze odkryję nowego.

Serdecznie zapraszam wszystkich na tę odkrywczą przygodę poznawania siebie w obszarach dziecka, dorosłego i mędrca.

Ewa S.

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w szkoleniach lub warsztatach.