Marianna Bartke · Instuktorka metody Theta Healing

Theta Healing Siedem Planów Egzystencji

14 – 18 SIERPNIA 2024

KURS THETA HEALING®
SIEDEM PLANÓW EGZYSTENCJI
ZAJĘCIA STACJONARNE – PRZESIEKA

Logo kursu Theta Healing Siedem Planów Egzystencji

OPIS KURSU

Święty taniec życia

Niespodziewanie z wody wynurzyła się wysoka kobieta, a właściwie wizja pięknej damy, składająca się z samej wody. Wskazała palcem na chłopca wróżkę, a w jej oczach widać było niezadowolenie.

– Zostaw ją – powiedziała.

Obie wróżki odleciały, popiskując cicho, i po chwili nie było po nich śladu…

To nie bajka ani sen, a rzeczywiste doświadczenie Vianny Stibal, twórczyni metody ThetaHealing®, spotkania z bytami drugiego planu egzystencji, które opisała w jednej ze swoich książek. Uczestnicy warsztatów ThetaHealing®, które prowadzi mistrzyni tej metody Marianna Bartke, z pewnością wymienią bez zająknięcia poszczególne plany egzystencji. Niemniej oddzielne szkolenie im dedykowane jest doświadczeniem wyjątkowym. Wcześniejsze kursy koncentrowały się na wykorzystywaniu energii bezwarunkowej miłości siódmego planu do pracy z uczuciami i przekonaniami, czerpania z uzdrowicielskiej mocy Stwórcy Wszystkiego, Co Jest, pracy z genami i duchowego wzrastania. Te warsztaty pozwalają zrozumieć filozofię techniki ThetaHealing®. Co tam zrozumieć! Pozwalają nam, istotom żyjącym na trzecim planie, doświadczyć wspaniałości wszystkich innych poziomów. Każdy plan ma swoje uwarunkowania i zasady, ale wszystkie są ze sobą połączone i składają się na całość stworzenia. Kurs ten uczy nas z tego korzystać.

Wszystkie poziomy egzystencji są również w nas, ale jesteśmy od nich oddzieleni przekonaniami tkwiącymi w naszej podświadomości. Korzystanie z ich energii staje się możliwe, gdy zdobędziemy niezbędne atrybuty, które Vianna Stibal nazywa cnotami. Wówczas możliwe jest właściwie wszystko. I zobaczenie wróżek z drugiego poziomu bytu, i spojrzenie na świat z perspektywy orła, który wespół z nami zamieszkuje plan trzeci, i dogadanie się z Prawami wszechświata z planu szóstego.

Powinniśmy przy tym pamiętać, że plany od pierwszego do szóstego są poziomami dualnymi. Plan pierwszy, drugi i trzeci to światy trójwymiarowe, zaś poziomy czwarty, piąty i szósty są wielowymiarowe. I choć wejście w taką przestrzeń może wydawać się nieoczywiste, z perspektywy planu siódmego, gdy nasz mózg znajduje się w boskim stanie fal theta, okazuje się to proste. A Marianna Bartke iście po mistrzowsku kursantów prowadzi.

 

Poszukujemy cnót

z układem kryształowym

I tak, w pierwszym i drugim dniu kursu zaprzyjaźniamy się z siódmym i szóstym planem egzystencji. Poprzez doświadczanie medytacją ThetaHealing® siódmego planu egzystencji, możemy „dotknąć” energii kreującej, czystej energii miłości. Zyskujemy zrozumienie, jak w procesie tworzenia w energii siódmego planu powstał wszechświat, czym jest teoria strun i jak postrzega ją Vianna Stibal w kontekście energii napływającej do naszego świata z rzeczywistości wielowymiarowych. Uczymy się postrzegać siebie, istotę z trójwymiarowej przestrzeni, jako esencję duszy piątego planu.

Poznajemy, jak poprzez Prawa wszechświata (szósty plan egzystencji) i cnoty wniebowstąpienia uzyskać dostęp do takich umiejętności, jak kreowanie wiecznej młodości i uzdrawianie. Vianna Stibal zauważyła, że część uzdrowicieli ma o wiele lepsze odczyty i efekty uzdrawiania niż inni. Odkryła, że decydują o tym schematy myślowe i cnoty, jakie posiada dany uzdrowiciel. Na kursie uczymy się, jak aktywować w naszym DNA pożądane atrybuty przy użyciu specjalnego układu kryształowego. Dlatego ten kurs jest stacjonarny, bo w ten sposób, przy pomocy kryształów, łatwiej możemy wejść w przeszłość i wydobyć z pamięci przodków, z poprzednich wcieleń czy pola morfogenetycznego cnoty, które wspierają umiejętność odczytów, bycia wiecznie młodym, umiejętność teleportacji, natychmiastowego manifestowania, tworzenia sztuki i muzyki, naginania Prawa Czasu (rozciągania go lub skracania), tworzenia czystych myślokształtów, czyli wysyłania energii, która może zaginać czas i przestrzeń, co pozwala nam wejść w inne wymiary. Poprzez przyciągnięcie do siebie określonych cnót przy pomocy układu kryształowego, z wykorzystaniem metody ThetaHealing®, możemy wzrosnąć w ciągu jednego wcielenia na tyle, aby wniebowstąpić, jak czynili i czynią to wielcy mistrzowie.

Posiadanie określonych cnót jest też niezbędne do poznania świętych imion Praw wszechświata – Prawa Prawdy, Myśli, Czasu, Świętej Geometrii, Współczucia, Czystej Intencji i wielu innych – i łączenia się z nimi. Na przykład, by używać Prawa Emocji, konieczne są miłość i skromność. Ale też uczymy się na tym szkoleniu oczyszczać i uzdrawiać zagubione emocje, które mogą pochodzić z poprzedniego życia, a ich objawami są najczęściej smutek i depresja.

Okrywamy boską misję

i rozmawiamy z Wyższą Jaźnią

Podczas trzeciego dnia kursu doświadczamy bezpośrednio piątego planu egzystencji, poprzez przypominanie sobie i aktywowanie w swoim DNA pamięci, gdy byliśmy mistrzami na piątym planie. Przypominamy też sobie misję, z którą przyszliśmy na tę planetę i odkrywamy boską synchronizację. Dzięki ujrzeniu boskiej misji nasze życie może czasami dokonać zwrotu o 180 stopni, wielu kursantów ma takie doświadczenia. Odkrywamy, że istnieją dwa rodzaje boskich misji – przynależąca do esencji naszej duszy oraz zbiorowa, dotycząca danego czasu i dokonywania zmian, jak działo się to podczas ostatnich dwóch lat w związku z pandemią, a teraz doświadczamy tego poprzez wojnę w Ukrainie.

Zajmujemy się też tym, w jaki sposób i dlaczego wybieramy sobie w tym życiu takich, a nie innych rodziców, dany ród. I z użyciem kryształowego układu możemy wzrosnąć na tyle, aby uzdrowić w ciągu paru chwil rodowe historie i to, co działo się pomiędzy wcieleniami, na czwartym planie egzystencji. Zyskujemy też zrozumienie, że śmierć jest jedynie początkiem.

Tego dnia rozmawiamy ze swoją Wyższą Jaźnią, która jest naczelną esencją duchową wszystkich żywych istot. Uczymy się rozróżnienia pomiędzy rozmową ze swoją Wyższą Jaźnią a głosem Stwórcy. Uświadamiamy sobie, jak to się dzieje, że Wyższa Jaźń naprowadza nas na trudne sytuacje i odkrywamy, czego się poprzez nie uczymy. Ale również to, że poprzez integrację Wyższej Jaźni z ciałem możemy zdobywać i ugruntowywać cnoty poprzez radosne doświadczenia.

Na trzecim planie, oprócz nas, istot piątego planu, znajdują się również zwierzęta. Poprzez łączenie się z Wyższą Jaźnią zwierząt uczymy się, jak dokonywać ich uzdrowienia i uwalniać ich zablokowane emocje.

Zmieniamy naszyjnik

w opiekuna pamięci

Piąty dzień jest dedykowany energii minerałów, materii nieorganicznej. Zyskujemy zrozumienie świętych miejsc Ziemi o bardzo wysokiej wibracji. Wydobywamy tajną wiedzę z klejnotów, kryształów, uczymy się łączyć z nimi, jak Hildegarda z Bingen, żyjąca w XII wieku mistyczka i uzdrowicielka, która badała wpływ materii nieorganicznej na stan organizmu i duszy człowieka. Uczymy się tak programować kamienie albo biżuterię, aby były naszymi opiekunami pamięci, ładujemy określonymi energiami swój dom, biuro czy inne miejsce, w którym zarabiamy pieniądze.

Zyskujemy umiejętność uwalniania zagubionych fragmentów Ziemi oraz interakcji z Ziemią i usuwania zanieczyszczeń spowodowanych rewolucją przemysłową. Mamy też zrozumienie błogosławieństwa Ziemi. Uczymy się, jak odkrywać zagięcia czasu i uzdrawiać te wspomnienia, które przestały służyć istotom, które utknęły w zagięciu czasu.

 

Umiemy wibrować

na wysokich częstotliwościach

Ta pięciodniowa wędrówka po siedmiu planach egzystencji doprowadza nas do odkrycia – to my nimi jesteśmy! Niby proste, ale nie wystarczy tego wiedzieć, dobrze jest tego doświadczyć. Podczas warsztatów u Marianny Bartke tak się dzieje, bo w 60 proc. są one praktyczne, kursanci dużo pracują w parach, z wykorzystaniem układu kryształowego. Poprzez to doświadczenie łatwiej jest wibrować na różnych częstotliwościach, również tych najwyższych. Poprzez świadomość siódmego planu możemy być mistrzem wniebowstąpionym, utrzymując jednocześnie fizyczne ciało, co nie było dane poprzednim mistrzom.

 

Maja Hetman

 

Przed szkoleniem, ze względu na dużą ilość praktyki, sugerowane jest zapoznanie się z książką „Siedem planów egzystencji. Filozofia techniki ThetaHealing®” Vianny Stibal

TERMINARZ KURSU

Szkolenie obejmuje pięć dni kursowych:

Środa: 09.30 – 17.30
Czwartek: 09.30 – 17.30
Piątek: 09.30 – 17.30
Sobota: 09.30 – 17.30
Niedziela: 09.30 – 17.30

Z przerwami piętnastominutowymi oraz jedną godzinną przerwą lunchową.

KURSY WYMAGANE DO UCZESTNICTWA

Zgodnie z wymaganiami Instytutu ThetaHealing® aby uczestniczyć w kursie Siedem Planów Egzystencji konieczne jest ukończenie kursów:

 • ThetaHealing® stopień Podstawowy,
 • ThetaHealing® stopień Zaawansowany,
 • ThetaHealing® Kop Głębiej,
 • ThetaHealing® Rozwój relacji: Ty i Stwórca
 • ThetaHealing® Anatomia Intuicyjna.

lub alternatywnie:

 • ThetaHealing® stopień Podstawowy,
 • ThetaHealing® stopień Zaawansowany,
 • ThetaHealing® Kop Głębiej,
 • ThetaHealing® Ty i Stwórca,
 • ThetaHealing® Rozwój relacji: Ty i Stwórca,
 • ThetaHealing® Rozwój relacji: Ty i wewnętrzny krąg,
 • ThetaHealing® Relacje ze światem.

MIEJSCE KURSU

Złoty Widok

ul. Kręta 3
58-563 Przesieka (obok Jeleniej Góry)

Rezerwacje miejsc noclegowych:

Radosław Piela
+48 730 900 712

Cennik noclegów

Doba hotelowa w pokoju dwuosobowym – 98 zł
Doba hotelowa w pokoju jednoosobowym – 125 zł

Śniadania – 35 zł
Obiad – 53 zł
Kolacja 35 zł

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Książka Theta Healing® Siedem Planów Egzystencji.

Dla tego kursu książka pełni również rolę podręcznika.

Theta Healing Siedem Planów Egzystencji

Theta Healing Siedem Planów Egzystencji

Akcesoria do notowania w tym:

 • Notesy,
 • Długopisy,
 • Całość zapakowane w kremową bawełnianą torbę.

FORMULARZ REJESTRACYJNY

INWESTYCJA W SIEBIĘ
ORAZ DOSTĘPNE PROMOCJE

Inwestycja w siebie

Cena bazowa zawiera: kurs, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe, wysyłkę dokumentów certyfikacji i zaświadczenia.

Cena kursu nie zawiera zakwaterowania.

Dostępna jest 10% promocja dla:

 • studentów,
 • emerytów,
 • rencistów,
 • przedpłaty całości na dwa tygodnie przed kursem.

15% promocje dostępne są dla:

 • osób przybywających w obrębie jednej rodziny,
 • osób przybywających na kurs w obrębie jednej grupy (dwie osoby lub więcej),
 • jeżeli osoba znajoma czy też z rodziny ukończyła którykolwiek z kursów Theta Healing u Marianny Bartke.

Opłaty można dokonać za pomocą przelewu tradycyjnego.

Dane do przelewu:
Nazwa firmy: MARIANNA BARTKE THETA HEALING COMPANY
Adres firmy: ul. Nowoberestecka 20 lok. 1
02-204 Warszawa

Numer konta: 05 1030 0019 0109 8530 0039 5114

W tytule koniecznie prosimy wpisać:
imię i nazwisko uczestnika + data kursu.

Bank Handlowy w Warszawie SA, z siedzibą w Warszawie.
Kod SWIFT: CITIPLPX

Inwestycja w siebie dla osób powtarzających wynosi 800 zł, po okazaniu certyfikatu – ilość miejsc dla osób powtarzających na każdym kursie jest ograniczona – prosimy o uprzedni kontakt wraz z rezerwacją miejsca.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

Czy na kurs Theta Healing® można przybyć bez poprzedniej znajomości tej metody czy też jakiegokolwiek doświadczenia w medytowaniu lub pracą z energią?

Jak najbardziej! Struktura szkolenia oraz materiały opracowane są w taki sposób, by od pierwszego dnia wszystko było zrozumiałe i przede wszystkim możliwe do nauczenia osób z róznym doświadczeniem.

Dodatkowo w ramach kursu, oprócz skryptu, każda osoba otrzymuje książkę autorstwa Vianny Stibal: ThetaHealing® Wprowadzenie do nadzwyczajnej metody uzdrawiania Energią w której opisane są również podstawy ćwiczeń z podświadomością.

Kto prowadzi kurs?

Wszelkie kursy metody ThetaHealing® wymienione na tej strony prowadzone są przez Mariannę Bartke – instruktorkę w stopniu Master & Science ThetaHealing®

Marianna jest terapeutką i instruktorką, prowadzi kursy od 2009 roku. Kursy odbywały się w m.in. w Stanach Zjednoczonych, Szwecji, Szwajcarii, Niemczech oraz głównie w Polsce.

Więcej informacji o instruktorce wraz z certyfikatami instruktorskimi znajduje się tutaj.

Jak przygotować się do kursu?

Wszelkie materiały w tym skrypt, książkię i akcesoria do notowania otrzymują państwo na własność na kursie.

Na zajęciach stacjonarnych dostępne są przerwy kawowe natomiast na zajęciach online polecamy mieć w pobliskim zasięgu wodę mineralną w celu nawodnienia podczas testów kinezjologicznych.

Zalecamy wygodny strój by móc łatwiej wejść w stan relaksacji.

Czy potrzebuję przybyć na kurs z własnymi materiałami?

Wszelkie materiały w tym skrypty, książki, przybory do pisania i inne otrzymują państwo na własność na kursie. Zalecamy jednak wygodny ubiór by móc łatwiej się zrelaksować.

Czy po kursie stopnia Podstawowego mogę pomóc swoim bliskim?

Ukończenie kursu stopnia Podstawowego daje możliwość pomagania zarówno sobie oraz swojej najbliższej rodzinie, za ich pozwoleniem!

Do pracy z energią zawsze konieczna jest zgoda danej osoby ze względu na wolną wolę, którą wszyscy mamy.

Czy po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat?

Osoby, które ukończą kurs zostają praktykami metody ThetaHealing® – otrzymują certyfikat wystawiony przez Instytut Theta Healing® w USA – (THiNK Institute). Uprawnia on do udziału w kursach Zaawansowanych na terenie całego świata.

Dodatkowo po zakończonym u nas kursie praktycy otrzymują Zaświadczenie ukończenia kursu.

W jaki sposób mogę dokonać rezerwacji miejsca?

Poprzez formularz rejestracyjny, który znajduje się na każdej stronie kursu.

W przypadku dodatkowych pytań, przykładowo przy braku adresu e-mail, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z nami.

Mam już książkę, która jest częścią materiałów kursu...

Istnieje możliwość wymiany na wybrany tytuł spośród książek o ThetaHealing – lista dostępnych pozycji: Książki Theta Healing.

Prosimy wówczas umieszczenie wybranej książki i w komentarzu podczas rejestracji lub o kontakt telefoniczny.

Mam pytanie którego nie ma na liście.

Zapraszamy do kontaktu z nami!

Skontaktować się z nami można poprzez wiadomość na Fanpage’u, za pomocą wiadomości e-mail: [email protected] lub pod numerem telefonu: 883 777 980.

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w szkoleniach lub warsztatach.