Marianna Bartke · Instuktorka metody Theta Healing

Theta Healing SIEDEM PLANÓW EGZYSTENCJI

O SZKOLENIU

Siedem planów egzystencji

Święty taniec życia

Niespodziewanie z wody wynurzyła się wysoka kobieta, a właściwie wizja pięknej damy, składająca się z samej wody. Wskazała palcem na chłopca wróżkę, a w jej oczach widać było niezadowolenie.

– Zostaw ją – powiedziała.

Obie wróżki odleciały, popiskując cicho, i po chwili nie było po nich śladu…

To nie bajka ani sen, a rzeczywiste doświadczenie Vianny Stibal, twórczyni metody ThetaHealing®, spotkania z bytami drugiego planu egzystencji, które opisała w jednej ze swoich książek. Uczestnicy warsztatów ThetaHealing®, które prowadzi mistrzyni tej metody Marianna Bartke, z pewnością wymienią bez zająknięcia poszczególne plany egzystencji. Niemniej oddzielne szkolenie im dedykowane jest doświadczeniem wyjątkowym. Wcześniejsze kursy koncentrowały się na wykorzystywaniu energii bezwarunkowej miłości siódmego planu do pracy z uczuciami i przekonaniami, czerpania z uzdrowicielskiej mocy Stwórcy Wszystkiego, Co Jest, pracy z genami i duchowego wzrastania. Te warsztaty pozwalają zrozumieć filozofię techniki ThetaHealing®. Co tam zrozumieć! Pozwalają nam, istotom żyjącym na trzecim planie, doświadczyć wspaniałości wszystkich innych poziomów. Każdy plan ma swoje uwarunkowania i zasady, ale wszystkie są ze sobą połączone i składają się na całość stworzenia. Kurs ten uczy nas z tego korzystać.

Wszystkie poziomy egzystencji są również w nas, ale jesteśmy od nich oddzieleni przekonaniami tkwiącymi w naszej podświadomości. Korzystanie z ich energii staje się możliwe, gdy zdobędziemy niezbędne atrybuty, które Vianna Stibal nazywa cnotami. Wówczas możliwe jest właściwie wszystko. I zobaczenie wróżek z drugiego poziomu bytu, i spojrzenie na świat z perspektywy orła, który wespół z nami zamieszkuje plan trzeci, i dogadanie się z Prawami wszechświata z planu szóstego.

Powinniśmy przy tym pamiętać, że plany od pierwszego do szóstego są poziomami dualnymi. Plan pierwszy, drugi i trzeci to światy trójwymiarowe, zaś poziomy czwarty, piąty i szósty są wielowymiarowe. I choć wejście w taką przestrzeń może wydawać się nieoczywiste, z perspektywy planu siódmego, gdy nasz mózg znajduje się w boskim stanie fal theta, okazuje się to proste. A Marianna Bartke iście po mistrzowsku kursantów prowadzi.

 

Poszukujemy cnót

z układem kryształowym

I tak, w pierwszym i drugim dniu kursu zaprzyjaźniamy się z siódmym i szóstym planem egzystencji. Poprzez doświadczanie medytacją ThetaHealing® siódmego planu egzystencji, możemy „dotknąć” energii kreującej, czystej energii miłości. Zyskujemy zrozumienie, jak w procesie tworzenia w energii siódmego planu powstał wszechświat, czym jest teoria strun i jak postrzega ją Vianna Stibal w kontekście energii napływającej do naszego świata z rzeczywistości wielowymiarowych. Uczymy się postrzegać siebie, istotę z trójwymiarowej przestrzeni, jako esencję duszy piątego planu.

Poznajemy, jak poprzez Prawa wszechświata (szósty plan egzystencji) i cnoty wniebowstąpienia uzyskać dostęp do takich umiejętności, jak kreowanie wiecznej młodości i uzdrawianie. Vianna Stibal zauważyła, że część uzdrowicieli ma o wiele lepsze odczyty i efekty uzdrawiania niż inni. Odkryła, że decydują o tym schematy myślowe i cnoty, jakie posiada dany uzdrowiciel. Na kursie uczymy się, jak aktywować w naszym DNA pożądane atrybuty przy użyciu specjalnego układu kryształowego. Dlatego ten kurs jest stacjonarny, bo w ten sposób, przy pomocy kryształów, łatwiej możemy wejść w przeszłość i wydobyć z pamięci przodków, z poprzednich wcieleń czy pola morfogenetycznego cnoty, które wspierają umiejętność odczytów, bycia wiecznie młodym, umiejętność teleportacji, natychmiastowego manifestowania, tworzenia sztuki i muzyki, naginania Prawa Czasu (rozciągania go lub skracania), tworzenia czystych myślokształtów, czyli wysyłania energii, która może zaginać czas i przestrzeń, co pozwala nam wejść w inne wymiary. Poprzez przyciągnięcie do siebie określonych cnót przy pomocy układu kryształowego, z wykorzystaniem metody ThetaHealing®, możemy wzrosnąć w ciągu jednego wcielenia na tyle, aby wniebowstąpić, jak czynili i czynią to wielcy mistrzowie.

Posiadanie określonych cnót jest też niezbędne do poznania świętych imion Praw wszechświata – Prawa Prawdy, Myśli, Czasu, Świętej Geometrii, Współczucia, Czystej Intencji i wielu innych – i łączenia się z nimi. Na przykład, by używać Prawa Emocji, konieczne są miłość i skromność. Ale też uczymy się na tym szkoleniu oczyszczać i uzdrawiać zagubione emocje, które mogą pochodzić z poprzedniego życia, a ich objawami są najczęściej smutek i depresja.

 

Okrywamy boską misję

i rozmawiamy z Wyższą Jaźnią

Podczas trzeciego dnia kursu doświadczamy bezpośrednio piątego planu egzystencji, poprzez przypominanie sobie i aktywowanie w swoim DNA pamięci, gdy byliśmy mistrzami na piątym planie. Przypominamy też sobie misję, z którą przyszliśmy na tę planetę i odkrywamy boską synchronizację. Dzięki ujrzeniu boskiej misji nasze życie może czasami dokonać zwrotu o 180 stopni, wielu kursantów ma takie doświadczenia. Odkrywamy, że istnieją dwa rodzaje boskich misji – przynależąca do esencji naszej duszy oraz zbiorowa, dotycząca danego czasu i dokonywania zmian, jak działo się to podczas ostatnich dwóch lat w związku z pandemią, a teraz doświadczamy tego poprzez wojnę w Ukrainie.

Zajmujemy się też tym, w jaki sposób i dlaczego wybieramy sobie w tym życiu takich, a nie innych rodziców, dany ród. I z użyciem kryształowego układu możemy wzrosnąć na tyle, aby uzdrowić w ciągu paru chwil rodowe historie i to, co działo się pomiędzy wcieleniami, na czwartym planie egzystencji. Zyskujemy też zrozumienie, że śmierć jest jedynie początkiem.

Tego dnia rozmawiamy ze swoją Wyższą Jaźnią, która jest naczelną esencją duchową wszystkich żywych istot. Uczymy się rozróżnienia pomiędzy rozmową ze swoją Wyższą Jaźnią a głosem Stwórcy. Uświadamiamy sobie, jak to się dzieje, że Wyższa Jaźń naprowadza nas na trudne sytuacje i odkrywamy, czego się poprzez nie uczymy. Ale również to, że poprzez integrację Wyższej Jaźni z ciałem możemy zdobywać i ugruntowywać cnoty poprzez radosne doświadczenia.

Na trzecim planie, oprócz nas, istot piątego planu, znajdują się również zwierzęta. Poprzez łączenie się z Wyższą Jaźnią zwierząt uczymy się, jak dokonywać ich uzdrowienia i uwalniać ich zablokowane emocje.

 

Poznajemy język roślin

i opiekujące się nimi żywiołaki

Czwartego dnia łączymy się z drugim planem egzystencji, czyli istotami, które według Vianny są już oświecone – drzewami i innymi roślinami. Aby uzdrowić roślinę, również potrzebujemy mieć określone cnoty. Umiejętność posługiwania się językiem roślin spowoduje, że poprzez Prawo Natury możemy też uzdrawiać Ziemię, na przykład oczyszczać powietrze, tak jak naturalnie robią to lasy i puszcze, czy też przygotować pole lub ogród pod uprawę zbóż czy warzyw. Rozpatrujemy też rośliny jako lekarstwa.

Na drugim planie egzystencji mieszkają żywiołaki – duchy, które troszczą się o świat roślin i go strzegą. Vianna Stibal nazywa je elementalami, dla podkreślenia, że nie są to ludzie, choć niektóre elementale mogą się do ludzi upodabniać. Kontrolują one tempo wibracji swoich cząsteczek, aby łączyć się z roślinami. Uczymy się, jak rozmawiać z żywiołakami, wróżkami, elfami.

 

Zmieniamy naszyjnik

w opiekuna pamięci

Piąty dzień jest dedykowany energii minerałów, materii nieorganicznej. Zyskujemy zrozumienie świętych miejsc Ziemi o bardzo wysokiej wibracji. Wydobywamy tajną wiedzę z klejnotów, kryształów, uczymy się łączyć z nimi, jak Hildegarda z Bingen, żyjąca w XII wieku mistyczka i uzdrowicielka, która badała wpływ materii nieorganicznej na stan organizmu i duszy człowieka. Uczymy się tak programować kamienie albo biżuterię, aby były naszymi opiekunami pamięci, ładujemy określonymi energiami swój dom, biuro czy inne miejsce, w którym zarabiamy pieniądze.

Zyskujemy umiejętność uwalniania zagubionych fragmentów Ziemi oraz interakcji z Ziemią i usuwania zanieczyszczeń spowodowanych rewolucją przemysłową. Mamy też zrozumienie błogosławieństwa Ziemi. Uczymy się, jak odkrywać zagięcia czasu i uzdrawiać te wspomnienia, które przestały służyć istotom, które utknęły w zagięciu czasu.

 

Umiemy wibrować

na wysokich częstotliwościach

Ta pięciodniowa wędrówka po siedmiu planach egzystencji doprowadza nas do odkrycia – to my nimi jesteśmy! Niby proste, ale nie wystarczy tego wiedzieć, dobrze jest tego doświadczyć. Podczas warsztatów u Marianny Bartke tak się dzieje, bo w 60 proc. są one praktyczne, kursanci dużo pracują w parach, z wykorzystaniem układu kryształowego. Poprzez to doświadczenie łatwiej jest wibrować na różnych częstotliwościach, również tych najwyższych. Poprzez świadomość siódmego planu możemy być mistrzem wniebowstąpionym, utrzymując jednocześnie fizyczne ciało, co nie było dane poprzednim mistrzom.

 

Maja Hetman

 

Przed szkoleniem, ze względu na dużą ilość praktyki, sugerowane jest zapoznanie się z książką „Siedem planów egzystencji. Filozofia techniki ThetaHealing®” Vianny Stibal

WYMAGANIA DO UCZESTNICTWA W SZKOLENIU

Aby móc uczestniczyć w szkoleniu ThetaHealing® Siedem Planów Egzystencji konieczne jest uprzednie ukończenie kursów:

 • ThetaHealing® stopień Podstawowy,
 • ThetaHealing® stopień Zaawansowany,
 • ThetaHealing® Kop Głębiej,
 • ThetaHealing® Anatomia Intuicyjna.

LUB:

 • ThetaHealing® stopień Podstawowy,
 • ThetaHealing® stopień Zaawansowany,
 • ThetaHealing® Kop Głębiej,
 • ThetaHealing® Ty i Stwórca,
 • ThetaHealing® Rozwój relacji: Ty i Stwórca,
 • ThetaHealing® Rozwój relacji: Ty i wewnętrzny krąg,
 • ThetaHealing® Relacje ze światem.

GODZINY kURSU

Kurs obejmuje pięć pełnych dni szkoleniowych:
Wszystkie dni kursu: od 9.30 do 17.30

Z przerwami piętnastominutowymi oraz godzinną przerwą lunchową.

FORMULARZ REZERWACJI MIEJSCA

ADRES KURSU · ZAKWATEROWANIE

Ośrodek Złoty Widok
Kręta 3, 58-563 Przesieka (przy Jeleniej Górze)

W celu rezerwacji oraz opcji zakwaterowania prosimy o kontakt z ośrodkiem:

E-mail: [email protected]
Telefon: 727 918 605

OPŁATA ZA SZKOLENIE

WAŻNE!
W przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o przekazanie nam takowej informacji poprzez e-mail ([email protected]) lub telefonicznie pod numerem 883 777 980, przed wpłatą lub w momencie przesyłania płatności.
Od 01.01.2020 po wystawieniu paragonu nie będzie możliwości wystawienia faktury.


Dane do przelewu:
Nazwa: MARIANNA BARTKE THETA HEALING COMPANY
Adres: ul. Nowoberestecka 20 lok. 1, 02-204 Warszawa
nr konta: 05 1030 0019 0109 8530 0039 5114
W tytule koniecznie prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika + TH Siedem Planów + data szkolenia

Bank Handlowy w Warszawie SA, z siedzibą w Warszawie.
Kod SWIFT: CITIPLPX

Separator

Inwestycja w siebie dla osób powtarzających wynosi 50% bazowej ceny szkolenia, po okazaniu certyfikatu – ilość miejsc dla osób powtarzających na każdym kursie jest ograniczona – prosimy o uprzedni kontakt wraz z rezerwacją miejsca.

Inwestycja w siebie:

W tym: pięciodniowe szkolenie, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe.
Nie zawiera opłaty za zakwaterowanie.

1700 zł

Dostępne są 10% promocje dla:

 • studentów,
 • emerytów,
 • rencistów,
 • przedpłaty całości na dwa tygodnie przed kursem.
1530 zł

Oraz 15% promocje dla:

 • osób przybywających w obrębie jednej rodziny,
 • osób przybywających na kurs w obrębie jednej grupy (dwie osoby lub więcej),
 • jeżeli osoba znajoma czy też z rodziny była już u nas na kursie.
1440 zł

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w szkoleniach lub warsztatach.