Marianna Bartke · Instuktorka metody Theta Healing

Marianna Bartke – kilka słów o mnie

Z wykształcenia pedagog i terapeuta. Wypadek samochodowy w 1995 i przeżycie śmierci klinicznej spowodowało poszukiwanie Boga i zmianę sposobu myślenia.

Poprzez wędrówki duchowe czyli pobyt w aszramie i spotkanie Sai Baby, wieloletnie studiowanie Kursu Cudów w Endeavour Academy w Wisconsin Dells, U.S.A. oraz innych ośrodkach Kursu Cudów, dokonała się przemiana która zaowocowała między innymi całkowitym uzdrowieniem siebie oraz tysięcy osób.
Uczyła się też Huny, brała udział w warsztatach Prosperującej Świadomości oraz Prosperity „Myśl i bogać się”, warsztatach Radykalnego Wybaczania wg Collina Tippinga, I i II stopniu Samokontroli Umysłu Jose Silvy, Ultra seminarium healing u Laury Silva, numerologii, terapii tarotem. Jest praktykiem integracji emocji za pomocą oddechu, instruktorem i konsultantem intuicyjnego Feng Shui, mistrzem NLP i nauczycielem Kursu Cudów.

Marianna Bartke z Vianną Stibal
Zdjęcie Marianna Bartke

Studiowała w RAMTHA-ńskiej SZKOLE OŚWIECENIA biorąc udział w zajęciach koło Johannesburga oraz we Włoszech. Ukończyła szkolenia w stopniu podstawowym i zaawansowanym.

Jest certyfikowaną absolwentką Psychobiologii.

Rozwija się poprzez szkoły kreatywnego pisania, storytelling’u realizując tym samym swój Boski Czas.
W 2008 roku poznała metodę DNA ThetaHealing® którą studiowała u samej twórczyni tej metody – Vianny Stibal. Co roku uzupełnia swoje wykształcenie w tej dziedzinie. Od 2009 roku prowadzi kursy DNA Theta Healing® a od 2012 roku również w Polsce.

Obecnie jest wykwalifikowaną terapeutką Theta Healing jak i instruktorką w stopniu Master & Science.

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w szkoleniach lub warsztatach.