Twój duchowy czas!

Wspaniali!

Wszystko czego uczyliście się i doświadczyliście miało sens, ponieważ dzięki temu może się spełnić twój duchowy plan. Przed przyjściem na tą planetę, wyznaczyliście sobie różne rodzaje misji. Na poziomie duszy wybraliście zadania do wypełnienia.

Tak jak według Vianny Stibal w książce Siedem Planów Egzystencji: aby być przygotowanymi do wykonania własnej misji, dobrze jest się oczyścić z przekonań dotyczących przede wszystkim pieniędzy:

 „Czy jesteś gotowy na cały dobrobyt jaki Stwórca przygotował dla Ciebie? Jego energia bezwarunkowej miłości niesie ze sobą miłość, śmiech, rodzinę, przyjaciół oraz masę dobroci dla tych, którzy jej używają, gdyż Stwórca nie jest biedny – jest wszechmocny. Gdy zaczniemy korzystać z przynależnych nam praw nie tylko wniesiemy dostatek do własnego życia, ale również do życia ludzi wokół.

Kiedy żyjemy w harmonii z duchowym anem życie jest o wiele łatwiejsze. Rozpoznasz, że zbliża się twój duchowy plan po różnych zbiegach okoliczności. Każdy z nas na tej planecie ma do wykonania swoje zadanie. Dla jednej osoby będzie to pomoc tysiącom osób, dla innej napisanie inspirującej książki. W stanie theta w połączeniu ze Stwórcą zostanie Ci objawiony twój duchowy plan. Rozpoznasz też go po swoich pragnieniach i marzeniach, które mogą kłócić się z twoim logicznym umysłem. Przez boską misję można osiągnąć więcej niż jesteś sobie w stanie wyobrazić.

Zostaną dani Ci również duchowi pomocnicy, bratnie dusze czy spotkasz osoby z Rodziny Dusz, którzy będą Cię wspierać w realizacji Duchowego Planu.

Radosnego odkrywania swego duchowego planu, realizacji go i dobrej zabawy na tym planie egzystencji!

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w szkoleniach lub warsztatach.