Theta Healing® stopień Podstawowy

Wszelkie miejsca obecnie zarezerwowane.

O KURSIE

THETA HEALING STOPIEŃ PODSTAWOWY

Theta Healing jest metodą medytacyjną tworzącą psychiczne i duchowe uzdrowienie, które wspomaga fizyczną regenerację.

Fale mózgowe theta występują w czasie snu, są dominujące w stanach głębokiej medytacji i relaksacji, snu, marzeń sennych, wnikania w siebie, dużej koncentracji umysłu na wnętrzu, wizualizacji, intuicji, wewnętrznego przewodnictwa oraz dostępu do podświadomości.
Fale tej częstotliwości działają jak brama do naszego toku uczenia się i pamięci. W stanie emisji fal theta nasze zmysły są wycofywane ze świata zewnętrznego i koncertują się na sygnałach płynących ze świata wewnętrznego.

Theta Healing® to bardzo wszechstronna technika treningu medytacji do samorozwoju, która umożliwia pozytywne zmiany. Przeprogramowanie twojej podświadomości z twoich ograniczających przekonań i uczuć, które powstrzymują cię od szczęścia, miłości, dobrego samopoczucia, dobrobytu i zaburzają przebieg regeneracji organizmu.

Sercem tych zajęć jest praktyka technik, które pozwalają zmienić wzorce życia utrzymywane na miejscu przez przekonania rodzinne, genetyczne, historyczne i duszy, narzucone samodzielnie lub nabyte z otoczenia. Dowiedz się, jak zidentyfikować swoje ograniczające przekonania za pomocą testu ciała, a następnie jak zmienić je na pozytywne i wzmacniające.

Ten kurs otworzy twoje intuicyjne centra i czakry, gdy połączysz się z Boską Energią Źródła w celu odczytu swojego ciała i przygotowania do duchowego uzdrowienia. Poprowadzę Cię przez głęboką medytację theta, aby wyciszyć umysł i uzyskać dostęp do podświadomości. Dowiesz się również, jak połączyć się ze swoimi aniołami stróżami, dokonywać przyszłych odczytów, aktywować uśpione części swojego DNA i nauczyć się manifestować za pomocą Energii Źródła.

Na kursie stopnia podstawowego masz możliwość nauczyć się jak:

 • Dowiedz się, jak zmienić swoją codzienną rzeczywistość, zmieniając głęboko zakorzenione przekonania i uczucia.
 • Jak aktywować swoją intuicję, aby podejmować właściwe decyzje.
 • Jak ukoić smutek i stratę.
 • Jak zidentyfikować i zmienić lub zastąpić ograniczające przekonania na wszystkich poziomach swojej istoty.
 • Jak używać tej metody, aby poprawić swoje samopoczucie: emocjonalne, psychiczne, fizyczne i duchowe.
 • Uwolnij obciążające uczucia lęku, złości, urazy czy odrzucenia.
 • Jak oczyszczać się z psychicznych haków, ataków i klątw.
 • Jak uleczać i pozbywać się traumy.
 • Dowiedz się, jak możesz współtworzyć uzdrowienie.
 • Poznaj siłę podświadomości w manifestowaniu się i uzdrawianiu.
 • Jak odszukać swoją zgodną bratnią duszę lub stworzyć iskrę i ogień w swoim obecnym związku.
 • Aktywuj nici DNA oraz w celu prolongacji uczuć Młodości i Witalności.
 • Energetyczne skanowanie ludzkiego ciała w poszukiwaniu blokad.
 • Badanie posiadanych przekonań i uczuć za pomocą kinezjologicznego testu mięśni.
 • Jak otworzyć zablokowane czakry.
 • Odkryj i zrozum swój plan na życie!

DODATKOWE MATERIAŁY

Theta Healing - Wprowadzenie do Nadzwyczajnej Metody Uzdrawiania Energią - książkaW ramach kursu stopnia Podstawowego, oprócz skryptu Theta Healing® poziomu Podstawowego, otrzymują państwo również książkę.

ODKRYJ JEDNĄ Z NAJPOTĘŻNIEJSZYCH METOD UZDRAWIANIA ENERGIĄ NA ŚWIECIE!

Odkryj, jak przestawić swój mózg na fale Theta, by uruchomić głębokie emocjonalne i fizyczne uzdrawianie dzięki temu uaktualnionemu i poprawionemu wydaniu pełnego przewodnika po ThetaHealing®.
Gdy lekarze wyjaśnili Viannie Stibal, że ma raka kości udowej, wszystko, czego próbowała w zakresie medycyny konwencjonalnej i alternatywnej, zawodziło, dopóki nie wprowadziła prostej techniki, jakiej używała w swojej pracy intuicyjnego czytania. Zdumiona tym, że Stwórca ją uzdrowił, zaczęła wykorzystywać tę metodę podczas swoich sesji z klientami i widziała wielu ludzi cudownie uleczonych.
Co więcej, dzięki swojej pracy z tysiącami klientów Vianna odkryła, że tej metody można nauczyć innych. Ty także możesz się nauczyć, jak wprowadzić swój mózg w stan Theta i połączyć się z kreatywną energią, która przenika wszystko.

Co więcej, w czasie swojej pracy z tysiącami klientów Vianna odkryła, że można tej techniki nauczyć inne osoby. Teraz i Ty także możesz nauczyć się, w jaki sposób wprowadzić swój mózg w stan Theta i połączyć się z kreatywną energią, która porusza wszystko na tym świecie.

Na stronach tej fascynującej książki odkryjesz:
- jak możesz natychmiast zmienić negatywne myśli w tobie, które tworzą chorobę,
- Siedem Planów Egzystencji - koncept, który pozwoli ci połączyć się z najwyższym poziomem miłości i energii Wszystkiego, Co Jest,
- jak rozwinąć zdolność zmiany na każdym poziomie: fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym.

GODZINY KURSU

Kurs obejmuje trzy pełne dni warsztatowe:
Piątek 10.00 – 18.00
Sobota 10.00 – 18.00
Niedziela 10.00 – 18.00
Z przerwami piętnastominutowymi oraz godzinną przerwą lunchową.

ADRES I DOJAZD

Sala Szkoleniowa Warszawa 📚
Stacja Wiedzy

ul. Kolejowa 47 lok. U23

FORMULARZ REJESTRACYJNY

Obecnie wszelkie miejsca na kurs w terminie 7 – 9 października 2022 r. na stacjonarną wersję zostały wstępnie zarezerwowane.

Jeżeli interesuje Cię owy kurs skontaktuj się z nami abyśmy w przypadku pojawienia się miejsca mogli przekazać Ci tę informację.

WPŁATA

W przypadku braku wpłaty na 7 dni przed rozpoczęciem kursu będziemy kontaktować się z państwem telefonicznie w celu potwierdzenia rezerwacji.

Inwestycja w siebie

W tym: trzydniowe szkolenie, materiały szkoleniowe, przerwy kawowe wraz z poczęstunkiem.
Opłaty można dokonać za pomocą przelewu lub bezpośrednio przy odbiorze materiałów, pierwszego dnia kursu.

Dostępne są 10% promocje dla:

 • studentów,
 • emerytów,
 • rencistów,
 • przedpłaty całości na dwa tygodnie przed kursem.

Oraz 15% promocje dla:

 • osób przybywających w obrębie jednej rodziny,
 • osób przybywających na kurs w obrębie jednej grupy (dwie osoby lub więcej),
 • jeżeli osoba znajoma czy też z rodziny była już u nas na kursie.

OPŁATA ZA KURS

Dane do przelewu: Nazwa: MARIANNA BARTKE THETA HEALING COMPANY Adres: ul. Nowoberestecka 20 lok. 1, 02-204 Warszawa nr konta: 05 1030 0019 0109 8530 0039 5114 W tytule koniecznie prosimy wpisać imię i nazwisko uczestnika + TH Podstawowy + data szkolenia

Bank Handlowy w Warszawie SA, z siedzibą w Warszawie. Kod SWIFT: CITIPLPX

WAŻNE! W przypadku chęci otrzymania faktury prosimy o przekazanie nam takowej informacji poprzez e-mail (in[email protected]) lub telefonicznie pod numerem 883 777 980, przed wpłatą lub w momencie przesyłania płatności.

Od 01.01.2020 r. po wystawieniu paragonu bez numeru NIP nie ma możliwości wystawienia faktury.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

P: Czy na kurs Theta Healing® można przybyć bez poprzedniej znajomości tej metody czy też jakiegokolwiek doświadczenia w medytowaniu lub pracą z energią?
O: Jak najbardziej! Struktura szkolenia oraz materiały dopracowane są w taki sposób, by od pierwszego dnia wszystko było zrozumiałe i przede wszystkim możliwe do nauczenia dla każdej osoby. Dodatkowo w ramach kursu, oprócz skryptu, każda osoba otrzymuje książkę autorstwa Vianny Stibal - "ThetaHealing® Wprowadzenie do nadzwyczajnej metody uzdrawiania Energią."

P: Czy potrzebuję przybyć na kurs z własnymi materiałami?
O: Wszelkie materiały w tym skrypty, książki, przybory do pisania i inne otrzymują państwo na własność na kursie. Zalecamy jednak wygodny ubiór by móc łatwiej się zrelaksować.

P: Czy po ukończeniu kursu uczestnicy otrzymują certyfikat?
O: Po ukończeniu kursu każda osoba zostaje praktykiem metody ThetaHealing® - otrzymuje certyfikat wystawiony przez Instytut Theta Healing® w USA - (THiNK Institute). Uprawnia on do udziału w kursach Zaawansowanych na terenie całego świata.
Dodatkowo po pomyślnym ukończeniu kursu wystawiane jest zaświadczenie ukończenia kursu.

P: Kto poprowadzi kurs?
O: Certyfikowany instruktor metody ThetaHealing® w stopniu Master & Science TH - Marianna Bartke. Od ponad dekady (od roku 2009r.) jest instruktorką tej metody. Prowadziła kursy w m.in. w U.S.A., Polsce oraz Szwecji. Więcej informacji o instruktorce, wraz z krótkim życiorysem, można odnaleźć tutaj: https://mariannabartke.com/o-mnie/ - wraz z certyfikatami Instruktorskimi.

P: Czy po kursie stopnia Podstawowego mogę pomóc swoim bliskim?
O: Ukończenie kursu stopnia Podstawowego przekazuje możliwość pomagania sobie oraz swojej najbliższej rodzinie, za ich pozwoleniem! Do pracy z energią zawsze konieczna jest zgoda danej osoby ze względu na wolną wolę, którą wszyscy mamy.

P: W jaki sposób mogę dokonać rezerwacji miejsca?
O: Poprzez formularz rejestracyjny, który znajduje się na każdej stronie kursu.

P: Mam już książkę, która jest częścią materiałów kursu...
O: Istnieje możliwość wymiany na wybrany tytuł ThetaHealing(r) - lista książek dostępnych znajduje się na stronie: Literatura Theta Healing (r) . Prosimy wówczas o kontakt lub odpowiedni komentarz przy rejestracji w celu dostarczenia wybranej książki 🙂

P: Mam pytanie którego nie ma na liście...
O: Zapraszamy do kontaktu! Czy to poprzez nasz fanpage, e-mail: [email protected]iannabartke.com lub pod numerem telefonu: 883 777 980.