Każdy kto poszukuje miłości jest zaślepiony chęcią odnalezienia swej bratniej duszy, czy też idea, że gdzieś jest osoba kto pokocha ich takimi jakimi są. Ta wyjątkowa osoba z którą spędzi się resztę życia i będzie częścią ich najgłębszych pragnień, snów i celów. Ktoś kto w najczarniejszej godzinie nadal będzie przy nich z miłością, zrozumieniem i współczuciem!

Po pierwsze oraz najważniejsze, kurs Szczęśliwe Związki oraz Bratnie Dusze odkryje i odda ci zaufanie oraz pragnienie by mieć zdrowe poczucie własnej wartości. Cecha ta przyciąga kompatybilne osoby, we wszystkich dziedzinach życia, które mają te same wartości i zalety co Ty! Zanim się obejrzysz, twoja bratnia dusza odnajdzie ciebie, bez potrzeby szukania jej! Tak potężna może być ta technika, pracujesz nad poczuciem własnej wartości i manifestujesz swe pragnienia, następnie zobacz jak wszechświat zajmuje się resztą przed twymi oczami.

Seminarium te koncentruje się na odnalezieniu wewnętrznego spokoju i szczęścia wraz z jednoczesnym zrozumieniem czego poszukujesz u bratniej duszy.

Wszyscy myślimy, że wiemy co nas uszczęśliwia lecz bez uczucia komfortu we własnym ciele czy też braku prawdziwej miłości dla nas samych nie odnajdziemy tego czego naprawdę poszukujemy ani nie wypełnimy pustki samotności czy braku miłości w naszym życiu. Gdy jesteśmy szczęśliwi i zdrowi przyciągniemy tę samą energię do nas a wówczas odnajdziemy bratnią duszę i niebiańskie połączenie z tym, czego wszyscy poszukujemy.

Pamiętaj, miłość jest wszędzie, lecz gdy nie jesteśmy na nią otwarci czy też świadomi, może bardzo łatwo nas ominąć!

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w kursach lub sesjach.