Medycyna energetyczna

Witaj wspaniała! Witaj wspaniały!

Piszę do Ciebie z przypominajką, że moc już jest w Tobie. Korzystanie z tej mocy powoduje, że stajesz się bardziej szczęśliwa /szczęśliwy. Efektywniej zarządzasz czasem i pieniędzmi. W stanie theta dokonujesz swej wewnętrznej przemiany. Nawiązujesz kontakt z własną duszą. A ona wie, co Ci w duszy gra. Uzdrawiasz połamaną duszę. Odzyskujesz fragmenty swej duszy każdego dnia. Czujesz teraz prawdziwa moc jako istota duchowa. W stanie theta odbierasz wskazówki Wyższego Ja. A nade wszystko synchronizujesz swoje wibracje z Najwyższym, jakim jest Stwórca Wszystkiego Co Jest
Stamtąd czerpiesz prawdziwą Moc! Rozwijasz swoja duchową inteligencję, wzmacniasz muskuły wiary w siebie. Nie zawsze dzieje się to natychmiastowo. Stare struktury dualizmu, traktowania ciała jak maszynę z częściami działają bardzo mocno.

Taki przykład: 
– Gdzie on się podziewa? – zaniepokojona kobieta od drzwi na korytarz do okna w szpitalnej sali snuła się coraz bardziej zdenerwowana.Pielęgniarki wiedziały, że mąż kobiety miał wypadek i zmarł w drodze do szpitala. Nie wiedziały, jak przekazać ta bolesna wiadomość. Kobieta była po operacji, ale według lekarzy miała przerzuty, co nie rokowało wyzdrowienia. Kiedy wieczorem przyszedł młody lekarz na obchód, zobaczył zapłakaną kobietę.
Pielęgniarki przekazały mu tragiczne wieści. Usiadł i za jej zgodą wziął ja za rękę.
– Czego się boisz? – zapytał. – Boję się, że coś złego stało się z mężem, a w domu są małe dzieci.
Lekarz wyznał prawdę. Czy to wstrząs, czy spowodowały inne czynniki, w kobietę wstąpiły nadludzkie siły.
– Proszę mnie wypisać na własne żądanie. Muszę być z dziećmi Jestem im niezbędna! – zawołała.
Lekarz tylko powiedział: – Gdyby mnie pani potrzebowała, prowadzę terapię w gabinecie prywatnym. Po miesiącu, w żałobie, odwiedziła go kobieta.
Ku zdumieniu lekarza, guzy zniknęły. Przyszła tylko, aby się upewnić, że jest zdrowa.

Medycyna energetyczna zajmuje się ciałami subtelnymi, wpływu umysłu i uczuć na ciało, zmiana wibracji, częstotliwości wibracji. Stymuluje do samoleczenia. Przyglądaj się sobie poprzez miłość. Obserwuj myśli poprzez miłość. Jakie strachy wychodzą z zakamarków twego umysłu. Komu najtrudniej Ci wybaczyć (tej osobie trzeba wybaczyć przede wszystkim) Jakie lekcje sobie stwarzasz? Czego chce nauczyć się Twoja dusza? Czy pamiętasz, że obiecałaś przynosić radość i miłość? Otrzymywać radość i miłość!

Taką przypominajkę Ci piszę. Jesteś podłączona/podłączony do prądu o Najwyższej Mocy Nieskończonej Miłości Bezwarunkowej, Największej Inteligencji duchowej. Niechaj ta myśl Cię błogosławi Niechaj Cię ta Miłość otula niczym cieplutki kocyk.
Kocham Cię i mnóstwo radości wysyłam. Niechaj leci jak jesienne, kolorowe liście gnane jeszcze ciepłym wiaterkiem!

Opinie na temat kursów Theta Healing®

Przeczytaj, co o nas piszą osoby, które uczestniczyły w szkoleniach lub warsztatach.